P0

Spyglys

Kaip kursiokai tvarko COVID-19 reikalus* (1)

Spyglys
2020-04-02


Spyglys atidžiai seka informaciją ir apie visus nelemtojo koronaviruso klausimus bei pasitelkęs savo žvalgybinius resursus išaiškino kai kuriuos įdomius šiuo metu per visą Lietuvą skambančio Klaipėdos karščiavimo klinikos kūrimo niuansus. 

Žinia, sveikatos apsaugos ministro sprendimu iš Šilutės Respublikinei Klaipėdos ligoninei atvykęs vadovauti Darius Steponkus metė pirštinę miesto valdžiai pareikšdamas, kad ruošiasi būti rezerve, o ne įsileisti į Tuberkuliozinį skyrių karščiavimo kliniką, kurią sumanė tas pat ministras.

Kad būtų suprantamiau, jo kursiokė Lina Jaruševičienė, dabar einanti viceministrės pareigas, nusprendė pasinaudoti telefonine teise ir paauklėti tuos akiplėšas iš Klaipėdos, kurie vis neduoda ramybės ministerijai.

Spyglys šioje vietoje mano, kad jei ir neteisi ta mūsų Klaipėdos valdžia, tai bent jau bandyti auklėti ją turėjo tikrai ne kursiokė, juk kitų viceministrų dar yra, nes dabar kažkaip neskaniai pakvipo, nors tu ką…

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


  2020-04-02

  Vienas komentaras apie “Kaip kursiokai tvarko COVID-19 reikalus*”

  1. Visiškai sutinku su Spygliu, Klaipėda ne smėlio dėžė, kad statyti savo pilį. Panašu, kad tai medžiaga normaliam straipsniui, kur kvepia viešųjų privačių interesų pažeidimui, kaip Martynai Vainoriau?
   O Spyglys šaunuolis!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt