P0

Politika

Vyks nuotolinis miesto Tarybos posėdis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-02


Balandžio 9 d. vyks nuotolinis Klaipėdos miesto tarybos posėdis – ketvirtadienį meras Vytautas Grubliauskas pasirašė potvarkį dėl posėdžio sušaukimo.

Taryba pirmą kartą posėdžiaus ne salėje, o nuotoliniu būdu. Martyno Vainoriaus nuotr.

Tarybos posėdyje bus svarstomi penki su koronaviruso pandemija bei karantino pasekmių suvaldymu susiję klausimai.

Numatomas Strateginio veiklos plano programų keitimas bei biudžeto perskirstymas. Planas keičiamas bei biudžetas perskirstomas siekiant reaguoti į koronoviruso plitimo sukeltą ekstremalią padėtį ir numatyti priemones šios padėties suvaldymui ir padarinių sušvelninimui. Tam suplanuota daugiau nei 1 mln. eurų. Ši suma skiriama sveikatos bei kitų su kornaviruso rizika susiduriančių įstaigų aprūpinimui medicininėmis apsaugos priemonėmis, autobusų, gatvių dezinfekcijai, Mobilaus punkto veiklai užtikrinti, izoliuojamų asmenų pervežimui, apgyvendinimui, maitinimui ir kt.

Anot savivaldybės pranešimo, finansavimas būtų skiriamas iš kitose programose sutaupytų lėšų, jokie investiciniai projektai šiuo metu nėra stabdomi. Be to, dalį kovai su koronavirusu išleistų pinigų savivaldybėms ketina kompensuoti Vyriausybė.

Taryboje taip pat bus svarstomas klausimai dėl atleidimo nuo kai kurių vietinių rinkliavų – už išorinės reklamos, prekybos ir paslaugų leidimus – karantino laikotarpiu, taip pat dėl galimybės atidėti savivaldybės patalpų nuomos mokesčio mokėjimą. Taip pat bus keičiama materialinės paramos teikimo tvarka – numatoma sudaryto galimybes remti nepasiturinčius asmenis, nukentėjus dėl paskelbtos ekstremaliosios situacijos.

Teigiama, kad esant poreikiui, darbotvarkė gali būti pildoma.


2020-04-02

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt