P0 mobilus

Koronavirusas

Už saviizoliacijos nesilaikymą – 250 eurų bauda (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-03


Penktadienį sunerimę vieno uostamiesčio daugiabučio Tiltų g. gyventojai Klaipėdos policijai pranešė apie saviizoliacijos nesilaikantį kaimyną.

Nors jam nėra nustatytas koronavirusas, tačiau jis yra grįžęs iš užsienio, todėl turėjo laikytis griežtų karantinavimo sąlygų, tačiau esą vis išvykdavo iš namų.

Aptikę vyrą ne namuose, pareigūnai surašė jam protokolą. Kadangi asmuo lig šiol nebaustas, jam skirta pusė minimalios baudos – 250 eurų.

Policija primena, jog nuo šiol, įsigaliojus Administracinių nusižengimų kodekso pakeitimams, pareigūnams leidžiama skirti karantino sąlygas pažeidžiantiems piliečiams administracines nuobaudas.

Kartu dar kartą primenama, jog grįžus iš bet kurios užsienio valstybės 14 dienų izoliacija yra privaloma.

Ketvirtadienį 100 eurų bauda skirta ir Gargždų viešbutyje karantino nesilaikiusiam vyrui.


2020-04-03

Vienas komentaras apie “Už saviizoliacijos nesilaikymą – 250 eurų bauda”

  1. Vienas dalykas yra skirti baudą ,o kitas dalykas ar jis sumokės tą baudą .Kai reikia kokią baudą mokėti staiga tampa pliki-basi ,prasideda procedūros … Galėtų tos baudos būti ir mażesnės ,BET NEIŠVENGIAMOS . Sunkiai kai kurie žmonės dar supranta žmogišką prašymą ar reikalavimą ,būtinai reikalinga prievarta .Gal kai neliks nė vieno nenubausto už saviizoliacijos nesilaikymą ir kiti supras ,kad juokai menki ,kai piniginė plonėja .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt