P0

Spyglys

Vyrams – nėštumo testai*

Spyglys
2020-04-03


Ciniką ir skeptiką Spyglį sunku kuo nors nustebinti, tačiau šį kartą ir jis liko išsižiojęs. Panašu, jog daliai tautiečių koronavirusas (teisingiau, jo baimė) pirmiausia smogė ne į kvėpavimo organų sistemą, o į smegeninę.

FNTT paskelbė, jog dalis lietuvių internete užsisakinėja greituosius testus nuo COVID -19, kurie yra ne kas kitas, kaip testai, skirti nėštumui nustatyti.

Įrodyta, jog jie ypač veiksmingi vyrams – pastarieji 100 proc. sulaukia neigiamo testo atsakymo…

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


  2020-04-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt