P0

Koronavirusas, Svarbu

Klaipėdoje – net 28 nauji COVID-19 atvejai ir mirtis (14)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-04


Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos duomenimis, per penktadienį Lietuvoje buvo patvirtinti 75 nauji koronaviruso atvejai.

Iš jų beveik 40 proc. – 28 – buvo užfiksuoti uostamiestyje: 27 Klaipėdos universitetinės ligoninės laboratorijoje ir dar vienas privačioje „Medicina practica” laboratorijoje.

Lietuvoje šiuo metu iš viso yra 771 patvirtintas ligos atvejis.

Klaipėdietė žurnalistė Agnė Bukartaitė šeštadienį savo „Facebook” profilyje pasidalino žinia apie mamos, buvusios ilgametės medikės, Stanislavos Bukartienės netektį.

„Skyrius buvo uždarytas karantinui, bet COVID-19 to nepakako. Jis randa landas, ypač, jei jų yra, puola ir nepaleidžia pačių silpniausių”, – rašė žurnalistė.

Vėliau šią mirtį patvirtino ir Sveikatos apsaugos ministerija (SAM). Anot jos, buvusi medikė buvo gydoma ir priklausė rizikos grupei. Tai – dešimtas mirties nuo koronaviruso (COVID-19) atvejis šalyje.

Portalas 15min.lt skelbia, kad Klaipėdoje dislokuotame didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalione užfiksuotas COVID-19 atvejis – apie jį šeštadienio ryte pranešė portalo skaitytojas, o popiet informaciją patvirtino kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento Karinių viešųjų ryšių skyrius.

Šeštadienio vakarą SAM pranešė ir apie vienuoliktą mirtį nuo koronaviruso (COVID-19). Žmogus buvo gydomas Kauno klinikinėje ligoninėje ir taip pat priklausė rizikos grupei.


2020-04-04

14 komentarai “Klaipėdoje – net 28 nauji COVID-19 atvejai ir mirtis”

 1. Klausimas saulei ir kitiems nykstukams jums maišo kad jaunimas ir vaikai lauke randasi???? Nevisi žmonės pasiduoda tai psihozei kurią sukuria tokie kaip jus ,nori būti stukacium eik y politika nori padėti žmonėms nesikiskit y mūsų gyvenimą .Pasakyciau daugiau bet kas kalba tiesa tuos zudo

  • Nori gyvent kaip tau norisi, važiuok į mišką. Pusprociam turėtų daeiti, kad liga plinta žmonių susuburimo vietose. Ir kuo mažiau bus tokių vietų, tuo mažiau bus užsikrėtimo atvejų ir greičiau praeis karantinas. O jai vaikai nusibodo ir nebegalite susitvarkyti, rasim globėjus.

 2. Visiems turėtų būti aišku viena. Tas virusas yra ne tiek pavojingas kiek paprasčiausia auklėjamoji rykštė nemokšoms. Pažiūrėkime ar mes apskritai būtume sirge? Vieni tautiečiai kurie neturi atsakomybės parvežė, kiti ai dzin…išplatino…kiti nemokšos vadovauti…ai dzin… Galiausia turime mirtis ..ai dzin… Tas virusas neturi landų. Tas virusas mėgsta nešvarias rankas ir netvarką darbovietėse, tarp žmonių. Todėl vyksta visuotinis žmonių samoningas skaudus sumažinimas.

  • Kokias nešvarias rankas, jei oru plinta? Kol kas sako, kad oro-lašeliniu, bet manau, laiku patvirtins, kas ir taip aišku, kad plinta oru. Skirtingais duomenimis ore gali išbūti nuo 30 min iki keleto valandų. “Plaukite rankas ir viskas bus gerai” – čia žmonių durninimas, bandymas visus nuraminti.

 3. Nemoka tvarkyti ir tiek. jau karantino piemom savaitėm Poilsio parkas knibždėjo pilnas vaikų su tėvais ir paauglių. Visi be kaukių. Ne tik aš bet ir kiti gyventojai skambindavo policijai. Net vakar lankantis parke, mačiau dešimt paauglių ant riedutininkų kalnelių. Be kaukių. Merui siūlau duoti komandas viešam tvarkos skyriui, kuris budėtų panašiose vietose, juolab kad į policiją ir į jų pačių skyrių nuolat skambinama. Suprantu, kad aktualiau baudas rinkti, nes tai materialiai apčiuopiama. Išvada viena – nemoka mieste tvarkytis, valdyti situacijos.

  • Ar meras turi valdyti mieli zmones dabar jaubpatys turite ir visada tirejote valdytis ir buti samoningais, kaip vaiku darzelis pasake neiti i aiksteles tai ir neikyte, o vaikscioti saugiu atstumu galima ir be kaukes

  • Saule, pasidomekit kiek zmoniu per tuos paskutinius 3men zuvo nuo persalimo. Ir kokia tai buvo amziaus grupes vidurkis.
   Siulyciau maziau ziureti televezija ir atmerkt akis.

 4. Jeigu būtų laiku uždarę galimybę grįžti keltais ir t.t. arba būtų bent prievarta karantinavę grįžusius budulius, tokių rezultatų nebūtų. Bet juk V.G. mėgsta budulius, pats panašus į tokius.

 5. Vertėtų grįžtantiems sudaryti judėjimo grafikus , į klaipėdą – laivams, keltams, baržoms, aviaciją – privatūs malunsparnių užsakymai. Ir ne tik iš Kilio. Juk mūsų dar daug brangiųjų, ir kiek dar afrikos ir lot amerikos džiunglėse…. juk jau turėtų būti pasitenkine, laiks namučio, laukiam, zuikučiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt