P0

Verslas

Pradės veikti tarpmiestinių siuntų punktai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-09


Kovo pabaigoje sumažėjus žmonių keliavimui šalyje didžiai daliai tarpmiestinių autobusų vežėjų laikinai sustabdžius veiklą buvo paralyžiuotas ir siuntų siuntimas autobusais. Pranešama, kad vežėjai po Šv. Velykų planuoja palaipsniui atnaujinti darbą ir bent pradžioje didžiausio postūmio tikisi ne iš keleivių pervežimo, o iš siuntų siuntimo.

„Jei tarpmiestiniai autobusai sustojo dėl keleivių stygiaus, tai dabar atnaujinama jų veikla iš dalies, tam kad galėtume vežti siuntas. Siuntos visuomet buvęs kaip šalutinis verslas prie keleivių vežimo, šiuo neįprastu metu tampa pagrindiniu”, – pranešime spaudai cituojama bendrovės „Siuntos autobusais” vadovė Indrė Ūsaitė-Šlenderienė.

Pasak jos, siuntos iš pradžių bus pradėtos vežti tarp didžiųjų šalies miestų.

„Atnaujinsime darbą palaipsniui. Pradėsime nuo kelių reisų tarp didžiųjų šalies miestų ir stebėsime situaciją bei klientų srautus. Planuojame darbą atnaujinti aštuoniuose terminaluose, kai įprastai jų šalyje veikia 43”, – pasakojo siuntų atstovė.

Siuntų terminalai atnaujins veiklą Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Alytaus ir Prienų autobusų stotyse.

Planuojama, jog pradžioje siuntos bus vežamos „Kautros” ir Klaipėdos autobusų parko tarpmiestiniais autobusais.

„Karantino laikotarpis parodė, kad paslauga turi pati ateiti iki kliento. Iki šiol kurjeriai pristatydavę siuntas tik įmonėms, nuo šiol jas pristatys ir žmonėms į namus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Alytuje”, – minėjo I. Ūsaitė-Šlenderienė.


2020-04-09

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt