P0

Koronavirusas

„Rimi“ toliau tiekia užkandžius kovojantiems su COVID-19

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-10


Prekybos tinklas „Rimi“ informuoja, jog šalyje tęsiantis karantinui toliau reguliariai pristatantys sveikus užkandžius mobiliųjų koronaviruso patikros punktų, Greitosios medicinos pagalbos stočių ir Bendrojo pagalbos centro 112 darbuotojams bei visuomenės sveikatos biuro specialistams.

Apie 400 žmonių mėginius per dieną surenka Klaipėdos mobilusis punktas bei mobiliosios brigados, kurios vyksta į keltus, oro uostus, viešbučius imti mėginių iš atvykusiųjų iš užsienio.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Tiek punkte, tiek mobiliosiose brigadose dirba po trys žmones – mėginius imantis medikas ir du Klaipėdos sveikatos biuro darbuotojai – koordinatorius ir pagalbininkas. Didelį darbą atlieka ir kiti poliklinikos darbuotojai, kurie paruošia visas darbui reikalingas priemones, rengia komandas, pristato į vietą, pakuoja medicinines atliekas“, – sako mobiliujų punktų ir brigadų darbą uostamiestyje organizuojančios Klaipėdos miesto poliklinikos vyr. gydytoja, Klaipėdos miesto mobilaus punkto koordinatorė Loreta Venckienė.

Pasak jos, nors darbas sunkus ir varginantis, tenka dirbti įvairiomis oro sąlygomis, bet kuriuo paros metu – ir ankstyvą rytą, ir naktį – visi mobiliuose punktuose ir brigadose dirba ištvermingai, žinodami, kad nuo jų darbo priklauso ligos plitimo valdymas.

Bendrojo pagalbos centro skyrių bei mobiliųjų koronaviruso patikros punktų darbuotojams „Rimi“ reguliariai pristato šviežių ir džiovintų vaisių, riešutų, jų rinkinių, taip pat energijos batonėlių ir geriamo vandens.


  2020-04-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt