P0

Verslas

Nuo antradienio autobusais vėl veš siuntas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-13


Klaipėdos autobusų stotis iškart po Velykų atnaujins siuntų tarnybos darbą ir nuo balandžio 14 dienos autobusai vėl gabens siuntas į Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Alytaus, Prienų, Kuršėnų, Jonavos autobusų stotis.

„Iki koronaviruso pandemijos Lietuvoje siuntų verslas autobusais buvo išvystytas labai gerai, tad kritus pajamoms iš keleivių pervežimo bandysime atsigriebti iš siuntų gabenimo. Manome, kad bus visapusiška nauda: ir darbuotojams, ir klientams, ir bendrovei. Juo labiau, kad mes vieninteliai iš didžiųjų miestų nesustabdėme tarpmiestinių pervežimų ir siuntų gabenimas mums papildomai nekainuos“, – pranešime spaudai cituojamas Vaidas Ramanauskas, UAB Klaipėdos autobusų parkas (KAP) generalinis direktorius.

Iki karantino paskelbimo Lietuvos miestų autobusų stotyse veikė 43 siuntų terminalai. Nuo balandžio 14 dienos atsidarys ne visi, o tik 10, didžiuosiuose šalies miestuose.

Pasak V. Ramanausko, į Klaipėdos stoties siuntų tarnybą ateisiantys klientai turėtų atkreipti dėmesį, kad atnaujinami ne visi tarpmiestinių autobusų maršrutai, todėl Klaipėdos autobusų siuntų tarnybos darbo laikas bus trumpesnis nei anksčiau ir priderintas prie autobusų išvykimo.

„Siuntų tarnyba dirbs kasdien nuo 7.30 iki 17 valandos. Taip pat tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims suteikiama galimybė pasinaudoti mūsų kurjerių tarnybos paslauga „nuo durų iki durų“ – galime siuntą pristatyti gavėjui Klaipėdos mieste, tačiau siuntos paimamos tik iš sutartis sudariusių klientų“, – sakė V. Ramanauskas.

Saugantis koronaviruso plitimo grėsmės klientai bus aptarnaujami laikantis karantino reikalavimų: įleidžiami po vieną, reikalaujama dėvėti veido kaukes, pageidautina naudoti ir pirštines.

Klaipėdos autobusų stotyje keleivių laukimo salė atidaryta nuo 7 iki 19 valandos, bet bilietų kasos nedirba. Bilietus kelionėms galima įsigyti internetu www.autobusubilietai.lt/ arba autobuse iš vairuotojo.


  2020-04-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt