Nuo antradienio autobusais vėl veš siuntas

Verslas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2020-04-13

Klaipėdos autobusų stotis iškart po Velykų atnaujins siuntų tarnybos darbą ir nuo balandžio 14 dienos autobusai vėl gabens siuntas į Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Alytaus, Prienų, Kuršėnų, Jonavos autobusų stotis.

„Iki koronaviruso pandemijos Lietuvoje siuntų verslas autobusais buvo išvystytas labai gerai, tad kritus pajamoms iš keleivių pervežimo bandysime atsigriebti iš siuntų gabenimo. Manome, kad bus visapusiška nauda: ir darbuotojams, ir klientams, ir bendrovei. Juo labiau, kad mes vieninteliai iš didžiųjų miestų nesustabdėme tarpmiestinių pervežimų ir siuntų gabenimas mums papildomai nekainuos“, – pranešime spaudai cituojamas Vaidas Ramanauskas, UAB Klaipėdos autobusų parkas (KAP) generalinis direktorius.

Iki karantino paskelbimo Lietuvos miestų autobusų stotyse veikė 43 siuntų terminalai. Nuo balandžio 14 dienos atsidarys ne visi, o tik 10, didžiuosiuose šalies miestuose.

Pasak V. Ramanausko, į Klaipėdos stoties siuntų tarnybą ateisiantys klientai turėtų atkreipti dėmesį, kad atnaujinami ne visi tarpmiestinių autobusų maršrutai, todėl Klaipėdos autobusų siuntų tarnybos darbo laikas bus trumpesnis nei anksčiau ir priderintas prie autobusų išvykimo.

„Siuntų tarnyba dirbs kasdien nuo 7.30 iki 17 valandos. Taip pat tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims suteikiama galimybė pasinaudoti mūsų kurjerių tarnybos paslauga „nuo durų iki durų“ – galime siuntą pristatyti gavėjui Klaipėdos mieste, tačiau siuntos paimamos tik iš sutartis sudariusių klientų“, – sakė V. Ramanauskas.

Saugantis koronaviruso plitimo grėsmės klientai bus aptarnaujami laikantis karantino reikalavimų: įleidžiami po vieną, reikalaujama dėvėti veido kaukes, pageidautina naudoti ir pirštines.

Klaipėdos autobusų stotyje keleivių laukimo salė atidaryta nuo 7 iki 19 valandos, bet bilietų kasos nedirba. Bilietus kelionėms galima įsigyti internetu www.autobusubilietai.lt/ arba autobuse iš vairuotojo.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Transportas

Uždraudė užsakomuosius reisus nuo Autobusų stoties

Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus birželio 20 d. pasirašė potvarkį, kuriuo uždraudė iš gatvių bei aikštelių, esančių šalia autobusų stoties ir ...
2024-06-30
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

Žinomų vardų byloje – ir sąskaitos savivaldybės įmonei 

Klaipėdos apygardos teismas trečiadienį atvėrė baudžiamąją bylą, kurioje pareikšti kaltinimai dėl bandymo apgaule įgyti 200 tūkst. eurų Europos Sąjungos (ES) ...
2024-06-20
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Savivaldybė sudarė milijoninį vidaus sandorį su „Klaipėdos paslaugomis“

Uostamiesčio savivaldybė sudarė 1,2 mln. eurų vertės vidaus sandorį su savo kontroliuojama bendrove „Klaipėdos paslaugos“ dėl uostamiesčio viešųjų erdvių, gatvių ...
2024-06-12
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This