P0

Spyglys

Tiesiog dezinfekavosi*

Spyglys
2020-04-17


Spyglys, perskaitęs Klaipėdos policijos pranešimą apie tai, kad ketvirtadienį apie 16 val. Naujoji Uosto g. susidūrus 9-ojo maršruto miesto autobusui „Mercedes-Benz”, priklausančiam bendrovei „Gintarinis vairas”, ir mikroautobusui „Fiat”, paaiškėjo, jog 60-mečiui autobuso vairuotojui nustatytas 1,89 prom. girtumas, visiškai nenustebo.

Žmogus tikriausiai buvo atlikęs dezinfekciją iš vidaus – juk Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Klaipėdos departamento specialistai buvo pranešę, kad ne visi autobusai karantino mūsų miestelyje dezinfekuojami tinkamai. O čia ėmė jį pareigūnai ir į areštinę įgrūdo. Jokio dabartinės situacijos supratimo…

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


2020-04-17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt