P0

Verslas

Dirbo, nors turi nedarbingumą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-20


Klaipėdos policijos bei Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) pareigūnai praėjusią savaitę ne tik tikrino, kaip elektroninėje erdvėje prekiaujama respiratoriais, veido kaukėmis, dezinfekciniais skysčiais,  bet ir užfiksavo karantino reikalavimų nesilaikančius darbdavius bei darbuotojus.

Policija praneša, jog išanalizavus internetinėje erdvėje esančius skelbimus dėl minėtų prekių pardavimo, pareigūnai vykdė kontrolinius užpirkimus – patikrinta 15 ūkio subjektų, vykdančių internetinę prekybą. Patikrinimo metu iš viso nustatyti 7 administraciniai pažeidimai, dėl kurių surašyti atitinkami protokolai. Pažeidėjams paskirtos piniginės baudos.

Tuo metu FNTT pareigūnai užfiksavo statybininkus, kurie į pagalbinius darbus buvo pasitelkę jokių darbo sutarčių neturinčius darbuotojus. Apie šiuos atvejus bus informuota Užimtumo tarnyba.

Nustatyta, kad Klaipėdos rajone statybos darbus vykdė asmuo, kuris yra deklaravęs Užimtumo tarnybai, jog niekur nedirba.

Dar du nelegalaus darbo atvejai užfiksuoti viename uostamiesčio prekybos centre, kur trys įmonės darbuotojai vykdė prekių inventorizaciją, nors du iš jų turi nedarbingumą.


2020-04-20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt