P0

Transportas

Nežymiai išaugo keleivių skaičius (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-20


VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) skelbia, kad karantino laiku sukauptų kelionių duomenys jau leidžia apibrėžti laikus, kai autobusų salonuose yra mažiausiai keleivių.

„Visuose miesto maršrutuose keleivių mažėja nuo 8.30 iki 11 valandos. Nuo 11 iki 12.30 val. matome pakilimą, nuo 12.30 iki 16 val. keleivių vėl mažėja. Nuo 16 val. jau stebime vakarinio piko pradžią”, – rašo KKT.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Paskutines dvi kovo savaites, prasidėjus karantinui, keleivių skaičius darbo dienomis sumažėjo 76 proc., šeštadienį – 72 proc., sekmadienį – 75 proc.

Balandžio pradžioje įsigaliojus naujiems tvarkaraščiams situacija beveik nesikeitė, tačiau praėjusią savaitę atlaisvinus karantino sąlygas jau fiksuojamas nedidelis keleivių augimą: +2 proc. darbo dienomis, +4 proc. šeštadienį ir +1 proc. sekmadienį.

„Ragintume tuos mūsų keleivius, kurie gali kelionei rinktis laiką, viešuoju transportu naudotis mažesnio apkrovimo metu. Specialus prašymas suaugusiems vaikams: pakalbėkite su savo tėveliais senjorais ir paprašykite jų keliauti tais tuščiausių salonų laikais. Siekdami sukurti tvaresnes nekarantinines viešojo transporto funkcionavimo sąlygas, kontroliuosime ir ribosime keleivių skaičių, ypatingai tuose maršrutuose, kuriais dabar sezoniškai keliauja sodininkai”, – rašo KKT.


2020-04-20

Vienas komentaras apie “Nežymiai išaugo keleivių skaičius”

  1. Padidėjus keleivių skaičiui žada ne atstatyti normalius tvarkaraščius, o grasina kontroliuoti ir riboti keleivių skaičių ir taip nukarpytuose reisuose. Proto bokštai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt