P0

Koronavirusas, Svarbu

COVID-19 susirgo Klaipėdos „Iki“ darbuotojas (11)

Avatar

Martynas Vainorius
2020-04-25


Prekybos tinklo „Iki“ atstovai patvirtino, kad šią savaitę koronavirusas buvo diagnozuotas Klaipėdoje, Taikos pr. 109 esančioje parduotuvėje dirbančiam žmogui.

Palmiros Mart nuotr.

„Parduotuvėje „Iki Eglė” visiškai pasikeitė darbuotojų kolektyvas, nėra ne vieno ankstesnio darbuotojo, ar tai reiškia, kad kažkas užsikrėtė virusu?”; „Eglės Iki” tikrai buvo dezinfekcija, tik informacijos spaudoj nulis, praslydo tyliai, tik apie susirgusius maximoj kažkodėl trimitavo visa žiniasklaida ir TV”, – šeštadienį po publikacija, pranešančia apie naujausius COVID-19 atvejus, komentavo pora „Atviros Klaipėdos” skaitytojų.

„Iki“ komunikacijos vadovė Indrė Baltrušaitienė informavo, jog balandžio 21 d. buvo gauta informacija, kad tuo metu jau kelias dienas šioje parduotuvėje nedirbusiam darbuotojui buvo nustatytas koronavirusas.

„Iš karto ėmėmės visų būtinų ir papildomų saugumo priemonių. Pirmiausia iškart uždarėme parduotuvę ir joje buvo atlikta nuodugni dezinfekcija. Visų saugumo priemonių ėmėmės nedelsdami, taip pat dėl šio atvejo nuolat bendraujame su atsakingomis institucijomis, tad pirkėjai gali ramiai ir saugiai ir toliau apsipirkti šioje parduotuvėje. Laikantis Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų, kontaktų su sergančiuoju turėję kolegos buvo informuoti ir taip pat turėjo izoliuotis 14-ai dienų, stebėti savo sveikatą. Tad pirkėjus šiuo metu aptarnauja dalis iš šalies samdytų darbuotojų. Palaikome ryšį su sergančiu kolega, atidžiai sekame jo sveikatos būklę ir padėsime, kaip galėdami šioje situacijoje”, – teigė I. Baltrušaitienė.

Ji priminė, kad visose šio tinklo parduotuvėse nuolat dezinfekuojami paviršiai, pirkinių krepšeliai ir vežimėliai, darbuotojai aprūpinti asmeninėmis apsaugos priemonėmis.

Balandžio 17 d. buvo pranešta, kad Klaipėdos prekybos centre BIG esančios „Maximos“ parduotuvės cecho darbuotojai diagnozuotas koronavirusas. Keliomis dienomis prieš tai bendrovė buvo informavusi, kad virusas diagnozuotas dar dviem Klaipėdoje dirbantiems žmonėms – prekybos centre „Banginis“ esančios parduotuvės „Maximos XXX“ kepyklos darbuotojai ir Sportininkų gatvėje esančios „Maximos“ valytojai.


2020-04-25

11 komentarai “COVID-19 susirgo Klaipėdos „Iki“ darbuotojas”

  1. Šiandieną apsiprekinau Šiluteje mažojoje Iki,parduotuvėje per garsiakalbį praneša būkite ramūs krepšeliai dezinfekuojami.Ir ką jūs manote ,stoviu eilutėje ir stebiu,apsiprekina ta krepšį deda į krūvą,o atėjęs į parduotuvę ką tik pirkėjas pasiima ta patį nefezinfekuota.Kam dar skelbiame nesąmones.

  2. žardės iki labai netvarkinga. Žmonių daug, pardavėjai kaukes ant smakro nešioja. Niekas vežimėlių nedezinfekuoja! Savitarnos kasos nešvarios, nevalytos!

  3. Klaiki ta iki, bardakas, purvina, kasininkai rinkntiniais veideliais, kojos ten daugiau nebekeliu.

  4. Eina kalbos kad ne pirmas darbuotojas is tos parduotuves suserga tik viskas buvo slepiama, ten nereguluojami pirkeju srautai, nera vinkartiniu pirstiniu, dezinfekcinio skyscio, ten daug pensininku apsiperka. Geriau aplengti ta parduotuve, nes ten pagarbos atejusiam pirkejui nulis.

  5. Dar kai kur pardavėjos be kaukių būna , o ir liečia prekes tokios pačios kaltos dabar IKI tinkle pavojinga prekes įsigyti dar parsinešti kokį kovituka
    !

  6. Noras nuslėpti atsirado?! Negerai! Žmonės turi žinoti, neturėtų nieko slėpti prekybos centrai. Elgesys yra tikrai blogas, kažkuo primenantis sovietmetį, kai viskas buvo nutylima.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt