P0

Koronavirusas, Svarbu

Koronavirusas: Klaipėdoje – dvi mirtys (3)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2020-04-27


Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos duomenimis, per sekmadienį Lietuvoje nustatyta 11 naujų koronaviruso atvejų – vienu mažiau nei šeštadienį.

Klaipėdos universitetinės ligoninės (KUL) laboratorijoje ištyrus 446 mėginius kaip ir šeštadienį buvo nustatyti du nauji susirgimo atvejai – vienas teigiamas mėginys atkeliavo iš mobiliųjų punkto. Taip pat konstatuoti trys atvejai, kai žmogus dar nepasveiko.

Klaipėdos savivaldybės duomenimis, per savaitgalį koronavirusu susirgo penki klaipėdiečiai.

Šiuo metu Lietuvoje yra 1449 asmenys, kuriems buvo diagnozuota COVID-19 infekcija.

Per parą pasveiko 7 žmonės – tiek pat, kiek ir per šeštadienį. Iš viso pasveikusiais jau laikomi 474 asmenys. Iš jų – 94 medikai.

Ryte 41 mirtis buvo priskiriama koronaviruso infekcijai.

Pirmadienį popiet surengtos spaudos konferencijos metu Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Vilniaus departamento vadovė Rolanda Lingienė pranešė, kad Klaipėdoje patvirtintos dvi mirtys. Patvirtinta, kad tarp jų yra šeštadieninė 58 metų vyro mirtis uostamiestyje, Karlskronos gatvėje. Kita auka – 87-erių vyras gydėsi nuo COVID-19 namie – ir į KUL buvo paguldytas tik balandžio 16 d.

Pasak R. Lingienės, KUL išlieka didžiausiu mirties nuo koronaviruso tašku. Čia atsiradusiam ligos židiniui priskiriama 17 mirčių.

Vėliau NVSC pranešė, kad Lietuvoje užfiksuota 44-ta mirtis nuo koronaviruso. COVID -19 patvirtintas šeštadienį Kauno klinikinėje ligoninėje mirusiam Vilkaviškio rajono gyventojui, jis buvo 70-80 metų ir turėjo gretutinių ligų.


  2020-04-27

  3 komentarai “Koronavirusas: Klaipėdoje – dvi mirtys”

  1. AvatarLaima (IP: 84.15.178.174)

   Mano mama guli Klaipėdos hospise ir yra uzsikrietusi virusu. Kur gauti informacija apie padėtį mūsų artimųjų, ką su jais darys ir t. t.?
   Kur kreiptis dėl tikslios informacijos?
   Ačiū.

   • AvatarAK (IP: 78.61.50.37)

    11 val. vyks Klaipėdos savivaldybė ekstremalių situacijų komisijos posėdis, kuriame turėtų būti sprendžiamas šis klausimas.

   • AvatarLaima (IP: 90.131.39.206)

    Nieko, tik laukit mirties!!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt