P0

Miestas

Perkėlė vaikų žaidimo aikštelę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-29


Klaipėdos savivaldybė pranešė, kad perkėlė 2015 m. Dangės skvere Asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ ir klaipėdiečių iniciatyva po du kartus laimėto TV projekto „Lietuvos Supermiestas“ įrengtą vaikų žaidimų aikštelę.

Vykdant skvero ir krantinių rekonstrukcijos vaikų žaidimo aikštelė buvo išmontuota, nes pagal projektinius sprendinius ten numatyta įrengti naują.

Siekiant išsaugoti vaikų žaidimo aikštelės įrenginius savivaldybė bendradarbiaujant su asociacija „Mano miestas Klaipėda“, Šilojų seniūnaičiu bei Valstybinių miškų urėdijos Kretingos regioninio padalinio urėdu, perkėlė juos į Girulių mišką – prie jau esamų sporto įrenginių už Dragūno kvartalo.


  2020-04-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt