P0

Koronavirusas, Svarbu

Koronavirusas: dar viena mirtis (6)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-05-02


Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, visoje Lietuvoje per penktadienį buvo nustatyti 7 nauji susirgimo COVID-19 atvejai – perpus mažiau nei ketvirtadienį. Iš viso šalyje iki šiol tokia diagnozė buvo nustatyta 1406 žmonėms.

Ar yra naujų atvejų yra uostamiestyje Klaipėdos savivaldybė nepraneša.

Laboratorijos jau teikia tik bendrą iš gautų ėminių nustatytą koronaviruso infekcijų skaičių.

Į šį skaičių įeina tiek naujai nustatytieji atvejai, tiek pakartotiniai, atskirai jie neišskiriami. Klaipėdos universitetinės ligoninės laboratorijoje gauta 30 atsakymų, liudijančių apie infekciją. Keturi tokie mėginiai buvo pristatyti iš mobiliojo tyrimo punkto. Žinia, jau penktadienį jame buvo sudaryta galimybė pasitikrinti prevenciškai, gavus kvietimą – tokie buvo dalinti „Akropolyje”.

„Vakar patvirtinti tik septyni atvejai. Tai nuteikia pozityviai. Trys yra Klaipėdos apskrityje – tai du Kartenos ligoninės paciento artimieji, pasiėmę pacientą iš ligoninės prieš savaitę, ir vienas Klaipėdos hospiso darbuotojo šeimos narys, darbuotojas buvo izoliuotas“, – BNS šeštadienį sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento direktorė Rolanda Lingienė.

Per parą šalyje pasveiko 38 žmonės ir tokių jau yra 632.

Mirusiais nuo šio viruso laikomi 46 asmenys – paskutine jo auka tapo gegužės 1 d. vakare miręs Alytaus gyventojas. Asmuo priklausė 70–80 metų amžiaus grupei, kuri laikoma rizikinga.


  2020-05-02

  6 komentarai “Koronavirusas: dar viena mirtis”

  1. AvatarErnestas (IP: 90.138.209.190)

   Ranka nukirs pasakys kad nuo kovid19, koja nupjaus irgi sakys kad nuo KOVID19 mirė. Teisybės niekada nerasime nes seime vieni idiotai sėdi.

  2. AvatarDaiva (IP: 90.131.35.62)

   Nera teisybes kol nesurinks tu prognozuotu musu mokslininku skaiciaus tai ir kaukes bus reikalingos ir baudos bus renkamos.Blogai kada politika sveikata ir ekonomika vienose rankose.Zlugdo ir kaltes nemato.

  3. AvatarNesvarbu (IP: 86.100.76.91)

   O iš tikrųjų muo ko mirė?

  4. AvatarBirute (IP: 78.61.155.3)

   Jiems reikia iki 200 mirusių išrinkti skaiciu

  5. AvatarNesvarbu (IP: 78.61.188.193)

   Kažkaip ta lentelė per vieną galą daroma, nieko nebeina suprasti. Užtektu to kad tik pasakytu kiek naujų, kiek pasveikusių ir viskas, o jei dar ir kur tai būtų iš vis gerai.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt