P0

Koronavirusas, Svarbu

COVID-19 Klaipėdoje: dvi dienos be naujų susirgimų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-05-06


Klaipėdos savivaldybė praneša, kad per pirmadienį ir antradienį uostamiestyje neužfiksuota naujų susirgimų koronavirusu.

Iki šiol tokia diagnozė buvo nustatyta 270 klaipėdiečių.

Per vakar dieną šalyje patvirtinti penki nauji COVID-19 atvejai.  Per parą vėl pasveiko 40 žmonių ir tokių jau yra 718.

Trečiadienį surengtos spaudos konferencijos metu sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga teigė, kad Klaipėdos hospise antrą kartą ištyrus pacientus, 12 mėginių buvo neigiami, tačiau duomenys kol kas preliminarūs. „Atviros Klaipėdos” duomenimis, tarp pasveikusiųjų yra ir 94 metų pacientė.

Klaipėdos universitetinės ligoninės laboratorijoje per parą buvo gauta 12 atsakymų, liudijančių apie koronavirusą. Tačiau laboratorijos teikia tik bendrą iš gautų ėminių nustatytą koronaviruso infekcijų skaičių. Į šį skaičių įeina tiek naujai nustatytieji atvejai, tiek pakartotiniai.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento vadovė Rolanda Lingienė teigė, kad trečiadienį ryte Kauno klinikinėje ligoninėje mirė asmuo, priklausęs rizikos grupei. Jis iš pradžių buvo gydomas Kauno respublikinėje lligoninėje, tačiau diagnozavus COVID-19, buvo pervežtas į kitą gydymo įstaigą. Tad iš viso buvo užfiksuotos trys naujos viruso aukos. Mirusiais nuo jo šalyje jau laikomi 49 asmenys.


2020-05-06

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt