P0

Koronavirusas, Svarbu

COVID-19: klaidingi duomenys, nauja mirtis ir nė vieno pasveikusiojo (10)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-05-10


Per penktadienį ir šeštadienį Lietuvoje iš viso patvirtinti 43 nauji koronaviruso atvejai – patikslinus duomenis paaiškėjo, kad per penktadienį buvo patvirtinta daugiau nei 8, kaip skelbta. Kiek konkrečiai – dar tikslinama. Iki šiol COVID-19 diagnozuotas 1479 žmonėms.

Iš 43 nustatytų naujų koronaviruso atvejų 15 yra Antavilių pensionate, 10 – Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje, BNS sekmadienį sakė NVSC gydytoja epidemiologė Daiva Razmuvienė. Kiek naujų atvejų per savaitgalį fiksuojama Klaipėdoje, uostamiesčio savivaldybė paprastai praneša pirmadienio rytą.

Klaipėdos universitetinės ligoninės laboratorijoje per parą buvo gauta 12 atsakymų, liudijančių apie koronavirusą – daugiau nei pusė visų tokių atvejų šalyje. Laboratorijos teikia bendrą iš gautų ėminių nustatytą koronaviruso infekcijų skaičių. Į šį skaičių įeina tiek naujai nustatytieji atvejai, tiek pakartotiniai.

Naujų pasveikimų per parą neužfiksuota.

Per praėjusią parą užfiksuota ir nauja mirtis nuo CODIV-19. Jam jau priskiriama 50 mirčių. Keturios mirtys išskiriamos kaip užsikrėtusiųjų koronavirusu, bet mirusių dėl kitų priežasčių.


  2020-05-10

  10 komentarai “COVID-19: klaidingi duomenys, nauja mirtis ir nė vieno pasveikusiojo”

  1. Nesuprantu,visai nieko nesuprantu.Man virusas jau mėnuo kaip yra ,o jokių požymių neturiu, o mano šeima sveika.Jiems viskas gerai.Ar gali būti kad testai klaidingi.Jau tris kartus tikrino.Virusas yra ir yra

  2. Tai zmones keisti, o ypac komentatoriai raso, kad tokiu ivykiu nebuvo visokie virusiukai, o gripaa tai tas oats yra covid tik kaip ir visi puikiai zinote gripas kas karta mutuoja tai visi ramus i darbus sergantis gripu ejo, o daba covid ir visi i panika krito, o pagalvojote kur gripas dingo ? Kodel nei vieno atvejo lygoninese nera gripo ? Visiskai nulis adekvatumo pas zmonea.

  3. Jeigu žinotume kur krisim, visi pagalves pasidėtume. Dabar lengva aiškinti, kas, ką ir kada turėjo padaryti. Bet juk tokios situacijos belekiek metų nebuvo, o prieš tai buvę virusai iš azijos iki europos net nedaeidavo. Tai situacija iš kurios visi pasimokys ir pasidarys planą sekančiam kartui. O dabar turim ką turim ir man regis pakankamai neblogai viskas tvarkoma.

  4. Viena iseitis, lektuva reikejo numust tik iskrydus i lietuva. Praeis karantinas ,tuoj visi gris atgal. Danguj bus trafikas.

  5. Dabar ,kurie grįžta testų nesidaaro. KODĖL? Pirmoje eilėje jie turėtų būti patikrinti ir kol nėra atsakymų, karantinuoti. O dabar grįžtantieji gali vėl parvežti virusą, kadangi yra grižtančių iš Švedijos. Balaganas dabar.

  6. Kvailystė. Kaip žmones mulkina. Galėtų tiesą apie virusą pasakyti. O dabar. Meluoja. Visi jau žino, kad iki kol pakyla temperatūra ir požymiai gali užkrėsti kitus. Tai tas lempinis tikrinimas pinigų švaistymas. Pirma. Padarė klaidas. Reikėjo uždaryti sienas kada Kinija užsidegė. Nereikėjo leisti grižti išvažiuojančiu balalaikų kuriems virusas buvo dzin. Nebutu nusmukdyti žmonės ekonomiškai nebūtų buvę karantino. Visi butume gyvene. O dabar.Ka turime? Turime pasėta viruso sėkla kuri parvežta emigrantų. Valdytojai Lietuvos, leido ivežti virusą. O dabar, vienas dievas žino kada viskas baigsis. Pakako 5-10….atplyšusiu kurie užvežė virusą, o dabar žaidimas …eurų deginimas, kam? Jei karantinavom. Vadinasi griežtas karantinas 1,5 mėnesio. Su karine priežiūra. Ir startas į darbus. Dabar. Koks gyvenimas….visus žlugdo. Kas kalti?

  7. Tikri maušai, makaluoja su tais pakartotinais ir naujais net patys susipainioja, nejaugi taip sunku atskirti. Gal čia tokia strategija, kada nori prideda,kada nori sumažina.

   • ko daugiau tikrini to daugiau bus atveju..iki 28 balandzio tikrino naujus atvejus ka zmogus neserga tik testas parodo..dabar tikrina ir pagal testa ir pagal simptomus :)) as netikiu kad per diena 30 nauju atveju.. beto statistika klaidinga nes is 1440 atveju seniai visi pasveiko, o ne tik 600 kaip raso statistikoi..zmogus persalimu neserga ilgiau nei 1 – 2 savaites. 2 savaietes atgal jau buvo 1400 atveju patvirtintu. ir tai 50% neturejo simptomu, 40% testas klaidingai parode kad serga zmogus.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt