P0

Miestas, Svarbu

Vėl skundžiasi tarša (3)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2020-05-10


Klaipėdoje, I. Kanto gatvėje, gyvenantis Paulius Lukoševičius vėl kreipėsi į atsakingas institucijas dėl taršos gyvenamojoje aplinkoje.

„Klasco” ir toliau nevaldomai teršia gyvenamą aplinką. Naktį iš gegužės 8-os į 9-ą krovė smarkiai, ką ne tik girdėjome bet ir gyventojai gyvenantys arčiau „Klasco” nufilmavo. Ir štai kiek dulkių radome vėl ant savo palangių gegužės 9-os ryte – I. Kanto g, daugiau nei 500 metrų nuo „Klasco” tvoros. Geležies dulkės/metalai, pritraukia magnetas. Gegužės 6-os ir 7-os dienos AAD raštuose / atsakymuose Nr. (5.3)-AD5-6633 ir Nr. (13.1)-AD5-6685 rašėte, kad kaip tik šiuo metu vykdomas Klasco patikrinimas, tai kaip jie gali ir toliau nevaldomai teršti net ir patikrinimo metu!? Dar kartą prašome užfiksuoti grubų pažeidimą ir pagaliau sustabdyti gyvenamos aplinkos ir gamtos taršą”, – savo laiške, padubliuotame ir žurnalistams, rašo klaipėdietis.

Jo minima vaizdo medžiaga su naktiniu Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos „Klasco” krovos vaizdu socialinio tinkle „Facebook” esančioje Vitės bendruomenės paskyroje patalpino Laima Ibrahimova.

„Klasco” ne kartą viešai pastaruoju metu atskirto, kad esą neturi nieko bendro su dabartine tarša centrinėje miesto dalyje. Ji rodo į oro taršos stotelių duomenis. Pastarieji ir dabar rodo, kad tarša kietosiomis dalelėmis neviršijama.

Aplinkosaugininkai neplaninio „Klasco” patikrinimo rezultatus turėtų paskelbti gegužės viduryje.


  2020-05-10

  3 komentarai “Vėl skundžiasi tarša”

  1. AvatarMaria (IP: 78.61.174.193)

   Kietosios daleles\specdulkes ismetomos reguliariai,ypac iseiginemis dienomis\naktimis.Matau pro savo langus visa krovimo technologija ir mano automobilio spalva is sidabrines tapsta juodai-violetine nuo tokio siaubingo kietuju dalialiu kiekio kiekviena ryta!As nusipirkau sepeti masinai valyti\sluoti,kad nors kiek sumazinti kieki cheminiu elementu automobilije,balkonose,ant palangiu,ant automobilio langu…,nors kiek apsaugoti savo seimos narius nuo “KLASCO”tarsos ir brutalaus ignoravimo gyventoju ir valdzios pareiskimu.As visiskai netikiu,kad artimiausiu laiku kietosios daleles nustos nuodyti zmones

  2. AvatarVitės gyventoja (IP: 86.100.169.240)

   Čia vadinasi patyčios iš gyventojų kai gyventojai turi prie geležies rūdos dulkino stalo valgyti!
   Tegul išardo 3 palapines kurios pagal gatvę sustatytos, nes šlykštu į jas žiūri pravažiuojant juodos murzinos grinas bomzynas!

  3. AvatarAntanas (IP: 78.57.236.5)

   Nesuprantu kaip KLASCO negali normaliai uztikrinti aplinkosauginiu reikalavimu vis kartojasi ir kartojasi

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt