P0

Koronavirusas, Svarbu

Klaipėdoje – vėl įvežtinis susirgimas COVID-19 (4)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2020-05-13


Uostamiesčio savivaldybė skelbia, kad per antradienį Klaipėdoje buvo užregistruotas tik vienas naujas susirgimo koronavirusu atvejis.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Vilniaus departamento direktorė Rolanda Lingienė trečiadienį surengtos spaudos konferencijos metu buvo informavo, kad tai ir vėl yra įvežtinis atvejis – asmuo gegužės 10 d. atvyko iš Švedijos. Daugiau informacijos apie šį atvejį ji neturėjo, nes tebevyksta epidemiologinis tyrimas.

Pastarosiomis dienomis Klaipėdoje buvo nustatyti atvejai iš Maskvos grįžusiam vaikui bei kruizinio laivo įgulos nariui, grįžusiam iš Bardaboso per Londoną ir Taliną (iš jo – mikroautobusu).

Klaipėdos universitetinės ligoninės laboratorijoje per parą buvo gauti šeši atsakymai, liudijantys apie koronavirusą.

Laboratorijos teikia bendrą iš gautų ėminių nustatytą koronaviruso infekcijų skaičių. Į šį skaičių įeina tiek naujai nustatytieji atvejai, tiek pakartotiniai.

NVSC duomenimis, per antradienį šalyje užfiksuota 14 naujų šios ligos atvejų. Iki šiol ji jau buvo diagnozuota 1505 žmonėms.

Per parą šalyje pasveiko 58 asmenys ir tokių jau yra 908.

Nuo CODIV-19 per antradienį mirė keturi žmonės – vakar jau buvo detalizuoti trys mirties atvejai: mirė vienas Vilniaus klinikinės ligoninės Vidaus ligų skyriaus pacientas ir du Antavilių pensionato gyventojai. Iš viso jau yra 54 viruso aukos. Šešios mirtys išskiriamos kaip užsikrėtusiųjų koronavirusu, bet mirusių dėl kitų priežasčių.


  2020-05-13

  4 komentarai “Klaipėdoje – vėl įvežtinis susirgimas COVID-19”

  1. AvatarAntanas (IP: 85.113.172.65)

   Uzteks jau meloti apie ta virusa, namuose sededami jusu organizmas nusilp taip, kad apsikresit iskarto iseidami I lauko. Nera jokio viruso, paziurekit I Baltarusija, ir padarikit isvadas, jiej dar turit smegenu!

   • AvatarIrena (IP: 86.38.252.54)

    Nesėdėkite,vaikščiokite po gryną orą kiemą , pievas, mišką.,prašo nevaikščioti po masinės žmonių vietas. Kodėl žmonės taip priešiškai nusiteikę, kad tik pasakyti ką nors pikto…Nusišypsokite, ir eikite….

  2. AvatarVytautas (IP: 84.46.238.251)

   Karantinas sienos uždarytos turetu buti,bet vis atsiranda iveštiniai atvejai,kaip taip lektuvai neskrado,kas čia darosi Vyriausybes nera pas mus Lietuvoje

   • AvatarMmm (IP: 84.46.207.132)

    Vyriausybės …. Kodėl neprisimeni DB,VokiEtijos, ŠVEDIJOS, Pietų Europos, ką jau kalbėto apie Rusiją. Mada burbėti.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt