P0

Koronavirusas

COVID-19: susirgimų padaugėjo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-05-15


Nacionalinės visuomenės sveikatos centro duomenimis, ketvirtadienį šalyje patvirtinti 12 naujų COVID 19 atvejų – dvigubai daugiau nei trečiadienį. Visi jie patvirtinti Vilniuje.

Klaipėdos universitetinės ligoninės laboratorijoje ketvirtadienį gauta 18 teigiamų COVID-19 atsakymų. Tačiau laboratorijos teikia bendrą iš gautų ėminių nustatytą koronaviruso infekcijų skaičių. Į šį skaičių įeina tiek naujai nustatytieji atvejai, tiek pakartotiniai.

Per parą pasveiko 31 žmogus ir tokių jau yra 965.  Nuo infekcijos pradžios yra mirę 54 žmonės, laikomi COVID-19 aukomis. Dėl kitų priežasčių mirė šeši užsikrėtusieji koronavirusu.


2020-05-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt