P0

Verslas

„Gatvių apšvietimas“ per karantiną darbų turi daugiau

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-05-15


Klaipėdos savivaldybės kontroliuojama bendrovė „Gatvių apšvietimas“ šiais metais laimėjo jau šešis konkursus apšvietimo įrengimui ir du projektavimui.

Pagal anksčiau laimėtus rangos konkursus šiuo metu bendrovė vykdo didelės apimties darbus keturiuose objektuose Klaipėdos mieste: įrengia apšvietimo ir išmaniųjų šviesoforų sistemas Tilžės – Mokyklos gatvių sankryžoje, keičia apšvietimo stulpus ir šviestuvus Taikos prospekte nuo „Akropolio“ iki „Avitelos“, įrengia šviesoforus ir gatvių apšvietimą Joniškės – Liepų gatvių sankryžoje ir analogiškus darbus vykdo Šilutės plente, atkarpoje tarp Kauno ir Paryžiaus Komunos gatvių.

Išvardintose uostamiesčio vietose bus įrengti nauji ekonomiški gatvių šviestuvai, sutaupantys iki 50 proc. elektros energijos bei apšviestos pėsčiųjų perėjos.

„Darbuotojai juokauja, kad jau ne tik jie, bet ir mūsų technika įkaitusi iki raudonumo nuo darbų tempo. Išties karantino metu Klaipėdos gatves rekonstruojantys statybininkai naudojasi situacija, kai sumažėjęs eismo intensyvumas ir orai leidžia projektus vykdyti greičiau, todėl ir mums tenka derintis prie jų – keisti grafikus ir sparčiai lėkti iš objekto į objektą“, -pranešime spaudai cituojamas Vaidas Ramanauskas, UAB „Gatvių apšvietimas“ laikinasis generalinis direktorius.

Antroje metų pusėje iš pagrindinių miesto arterijų „Gatvių apšvietimo“ darbininkai persikels į gyvenamuosius uostamiesčio kvartalus. Bendrovė laimėjo konkursą apšviesti daugiabučių kiemus Sportininkų g. 20-28, Pušyno g. 23, Taikos pr. 94, 96, 98, Pietinės g. 4, 6, 8, Minijos g. 133-137, Nidos g. 46-48, Sulupės g. 18-20, Taikos pr. 105-117, Nidos g. 1A-1B; Statybininkų pr. 28, 30, 32.

Šviesios permainos laukia ir praėjimo tarp Pievų tako gatvės 14 ir 16 namų, Simonaitytės kalno, Kaštonų gatvės ir tako tarp Veterinarijos ir Inkaro gatvių lankytojų – UAB „Gatvių apšvietimas“ projektuoja apšvietimą šioms miesto erdvėms.

Visuose projektuose numatyta įrengti tik naujos kartos LED apšvietimo sistemas. Be to šiemet skirtingose uostamiesčio vietose, daugiausia ten kur į mokyklą eina vaikai ar didesni pėsčiųjų srautai, daugiau kaip 250 senos kartos šviestuvų bus pakeisti LED.

„Iš esmės esame specializuota statybinė įmonė. Šiems metams kontraktų jau turime pakankamai, bet dėl karantino sukeltos sumaišties statybų sektoriuje mums gyvybiškai svarbu kiek įmanoma didinti darbų apimtis ir plėsti paslaugų spektrą“, – sako V. Ramanauskas.


2020-05-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt