P0

Politika

Liberalų sąjūdis patvirtino du Klaipėdos vienmandatininkus Seimo rinkimuose (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-05-15


Liberalų sąjūdžio Taryba patvirtino iki šiol iškeltų vienmandatininkų, dalyvausiančių Seimo rinkimuose, sąrašą.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Dėl šalyje galiojančio karantino Tarybos balsavimas vyko elektroninėje erdvėje ir truko dvi dienas – vėliau iškelti kandidatai bus tvirtinami kitame Tarybos posėdyje. Kandidatų vienmandatėse rinkimų apygardose sąrašą taip pat gali papildyti partijos valdyba Centrinio rinkimų štabo teikimu. Kai kurie partijos skyriai šiuo metu dar tik organizuoja visuotinius narių susirinkimus ir pateikia siūlomus kandidatus.

Galutinis kandidatų abėcėlinis sąrašas pirmą kartą partijos istorijoje bus reitinguojamas visuotiniu elektroniniu partijos narių balsavimu. Reitingavimo rezultatai bus galutiniai ir nekeičiami.

„Kiekvienas reitinguoti galintis partijos narys turės 30 vienodų reitingo balsų, kuriuos galės po vieną paskirstyti savo favoritams. Reitingavimo rezultatai bus fiksuojami Valdybos posėdžio metu, o partijos Taryba nustatys kandidatų sąrašą ir jį tvirtins“, – pranešime cituojamas partijos atsakingasis sekretorius Dainius Petravičius.

Klaipėdietis Seimo Ekonomikos komiteto narys signataras dr. Eugenijus Gentvilas kandidatuos Pilaitės-Karoliniškių apygardoje. Seimo Aplinkos apsaugos komiteto vicepirmininkas Simonas Gentvilas kandidatuos Pajūrio apygardoje, kur per praėjusius rinkimus buvo išrinktas jo kolega Gintaras Vaičekauskas. Pastarasis šįkart vėl bandys būti išrinktas Baltijos apygardoje – joje per praėjusius rinkimus liberalus atstovavo Artūras Šulcas, o į Seimą buvo išrinktas Algimantas Kirkutis.

Neringos savivaldybės tarybos opozicijos lyderis Andrius Bagdonas kandidatuos Pasaulio lietuvių apygardoje.


  2020-05-15

  Vienas komentaras apie “Liberalų sąjūdis patvirtino du Klaipėdos vienmandatininkus Seimo rinkimuose”

  1. AvatarKlaipėdietė (IP: 84.46.207.112)

   Jokios naudos nei iš Gentvilų, nei Kirkučio, o ypač iš Vaičekausko. Tai tuščios asmenybės.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt