P0

Transportas

Eismo pokyčiai Tauralaukyje – nuo trečiadienio (11)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-05-26


Nuo gegužės 27 d. iki birželio 30-osios Tauralaukyje, kai remontui bus uždaromos Klaipėdos ir Pajūrio gatvių atkarpos, teks važiuoti aplinkeliais.

Eismas bus nukreipiamas apylankos ženklais šalutinėmis kvartalo gatvėmis: Skroblų, Kadagių, Klaipėdos ir Lazdyno gatvėmis (į vieną pusę ir į kitą).

Rangovas – AB „Eurovia Lietuva” – įsipareigoja statybos metu eismo ribojimų ruože užtikrinti gyventojų ir aptarnaujančio transporto patekimą prie įstaigų, parduotuvių ir gyvenamųjų namų.

Uždarius gatvių atkarpas numatyta vykdyti kelio ir aplinkinių teritorijų lietaus surinkimo kolektoriaus statybos įrengimo darbus.

Kaip nuo gegužės 27 d. bus organizuojamas viešojo transporto eismas galima paskaityti čia. 

Iš viso bus rekonstruota beveik pusantro kilometro ilgio kelio atkarpa. Atkarpoje nuo Palangos plento iki Klaipėdos g. ir Pajūrio g. sankirtos (vadinamojo „trikampio“ netoli buvusio dvaro pastato), kurią numatoma transformuoti į žiedinę sankryžą, bus nutiestas keturių eismo juostų kelias su nauja danga. Nuo esamos sankryžos Klaipėdos gatvės link jis susiaurės iki dviejų eismo juostų.

Prie naujos gatvės bus įrengti pėsčiųjų, dviratininkų takai, apšvietimas, 8-ios įvažos autobusų stotelėms. Rekonstruojant gatvę numatoma įrengti 4 šviesoforo sankryžas, jose bus įrengtos papildomos eismo juostos posūkiui į kairę. Šio projekto metu numatyta suremontuoti ir kai kurias aplinkines gatves.

„Eurovia Lietuva” 5,317 mln. eurų vertės darbus planuoja pabaigti iki kitų metų vasaros.


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2020-05-26

  11 komentarai “Eismo pokyčiai Tauralaukyje – nuo trečiadienio”

  1. Avatarseklys morka (IP: 88.119.15.28)

   Žurnalistai turėtų pasidomėti, ar Tauralaukyje kartais negyvena kokie nors miesto tarybos nariai, savivaldybės administracijos vadovaujantys asmenys, ar neturi ten nekilnojamo turto koks nors seimo ar vyriausybės narys – jei taip tai tuoj pat paskelbti apie neregėtos korupcijos atvejį ir įvardyti asmenis, kuriems už miesto pinigus yra remontuojama ši gatvė!!!

   • AvatarKlp (IP: 88.118.200.67)

    Koks skirtumas ar ten kas iš valdžios gyvena? Gatvė buvo tragiškos būklės? Buvo. Ar gatvė yra viena iš pagrindinių šiaurinės miesto dalies gatvių? Yra. Tegul mažiau vaidenasi tau korupcija.

   • AvatarStasys (IP: 78.57.193.166)

    Nenusišnekėk. Gyveni kur nors Simonaitytėje, kur keliai asvaltuoti tau iki buto. Atvažiuok pažiūrėkį Tauralaukį, kokios būklės keliai, kiek žvyrkelių miesto teritorijoje. Gėda Klaipėdai. Seniai turėjo sutvarkyti gatves, bet Velykienė su Budinu tik pažadais maitino.

  2. AvatarStogas (IP: 86.100.58.98)

   Galu gale visus šiukšlynų meras ims tvarkyti. Nuostabu! Tauralaukio tikrai buvo pamirštas. Centrinė gatve baisi! Duobės vienos. Reikia labai Tauralauki grąžinti, nes miesto teritorija. Ačiū merui! Jis stengiasi klaipeda paversti patrauklių miestų turistams.

   • AvatarGrubliausko fanui (IP: 90.131.36.241)

    Dar į užpakalį merui pabučiuokit. Ne Grubliauskas asfaltuoja. Jis tik kalbėti daug ir apie nieką kalba. Turėjo daug laiko iš miesto saldainį padaryt. O dabar – tik piaro burbulas.

   • AvatarGeras (IP: 78.57.240.19)

    O taip- ” šiukšlynų meras”!!!!🤣😅😂

  3. AvatarG (IP: 188.69.208.111)

   Na Eurovia-lauk svečiu !!

  4. AvatarEv (IP: 188.69.208.111)

   Stop!!! Vaikeliai, pas mane nurodyta tik 3,5 T svorio transportas, kad ženklus pakeisit-tai nieko nelemia. Aš iš Skroblu gatves.

  5. AvatarBirutė Jurkienė (IP: 193.217.0.200)

   Prieš keletą metų Klaipėdos gatvės gyventojai po ilgų kovų, gavom oficialius raštus, apie konkrečių gatvių atkarpų asfaltavimo grafikus. Oficialiuose valdininkų pasirašytuose planuose buvo nurodyta, kad Klaipėdos gatvės atkarpa nuo Virkučių iki Vėjo gatvės bus išasfaltuota 2019 metais. Dabar 2020, ir jokios kalbos apie tai nebėra. Tai ko verti valdininkų išsiuntinėti raštai? Taigi , gyvenam daugiau nei 20 metų, o taip ir liko pažadais. Matyt dėl to, kad gatvėj negyvena joks svarbus asmuo. Vienas svarbesnis buvo, tai iki to namo prieš kelis metus išasfaltavo, o kiti… užaugo vaikai, užaugs ir anūkai. Atsiranda vis svarbesnių žmogelių, kuriems reikia pagerinti sąlygas. Nieko naujo.

   • AvatarAnonimas (IP: 78.57.193.166)

    Visiška tiesa. Mus jau 20 metų maitina pažadais. Politikė savo dukrai praasfaltavo kelią ir gana. Šunys palojo, karavanas nuėjo. Šiuo metu pasirašyta sutartis su ,,Plungės lagūna” dėl lietaus nuotekų sistemų įrengimo, gatvių asfaltavimo. Darbai turėjo prasidėti gegužės mėnesį, niekas nevyksta. Virkučių gatve laksto sunkiasvoriai ir naujų statybų, gatvės dulka, valdininkams nerūpi. Niekaip neišeina pastumti tos biurokratinės savivaldybės mašinos. Kiek skundėsi gyventojai. .. Išasfaltavo pirmiausia naujesnę Tauralaukio pusę, nes ten mat gyveno svarbių asmenų vaikai.

  6. AvatarRomas (IP: 46.251.48.40)

   1.5 km ilgio atkarpoje 4 šviesoforais reguliuojamos sąnkryžos?! Gal kur šviesoforų išpardavimas buvo…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt