P0

Spyglys

Pomidorų mūšis persikels į rudenį?* (1)

Spyglys
2020-05-29


Spyglio duomenimis, uostamiesčio transportininkai itin apsidžiaugė vyriausiojo kovotoju su COVID-19 Aurelijaus sprendimu švelninti apribojimus viešajame transporte.

Ir džiaugiasi jie pirmiausia ne dėl to, kad turėtų atsirasti šiek tiek daugiau pinigų jų kasoje, kurioje dabar praktiškai švilpauja vėjas, o tuom, kad toks sprendimas buvo priimtas greičiau nei kad subrendo Klaipėdos priemiesčiuose esančiuose soduose auginami pomidorai.  Nes kam jam kam, o į sodus keliaujantiems senjorams dėl tų visų juos saugančių Verygos bajerių jau seniai buvo kantrybė baigusis ir bent jau savo užaugintais pomidorais (pirktiniai brangūs ir ne tokie miltingi) autobusai būtų buvę tikrai apmėtyti.

Kita vertus, Spyglys siūlo transportininkams labai nesidžiaugti, nes antra viruso banga gali kilti rudenį, kai bus pats derliaus metas. O ministras, ko gero, dar bus tas pats, su tokiais pat įpročiais, tad ruoškitės, gerbiami transportininkai! Beje, blogiausia gali būti, jei į kovą būtų pasiimtas didesnio kalibro ginklas – jau konservuoti pomidorai…

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2020-05-29

  Vienas komentaras apie “Pomidorų mūšis persikels į rudenį?*”

  1. parašęs komentarą – prieš skelbdamas, perskaityk – gal bus mažiau gramatinių klaidų 🙂

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt