P0

Koronavirusas

Koronavirusas iš Klaipėdos hospiso dar nepasitraukė

Virginija Spurytė

Virginija Spurytė
2020-06-02


Nors praėjo jau beveik du mėnesiai, kai Klaipėdos hospisas tapo vienu didžiausiu koronaviruso židiniu visoje Lietuvoje, klastingasis COVID-19 įstaigos dar neapleido.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Klaipėdos hospisas savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė, jog įstaigoje vis dar yra keturi ligoniai, kurių COVID-19 viruso testas yra teigiamas. „Norime pasidžiaugti ir pasveikinti visus su vasaros pradžia. Dėkojame taip pat mūsų personalui, kuris nenuleidžia rankų ir prižiūri mūsų mylimus pacientus. Paskutinio testavimo dėl COVID-19 ligos rezultatai – 4 teigiami mėginiai“, – „Facebook’e“ paskelbė Klaipėdos hospisas.

„Atvira Klaipėda“ rašė, jog Klaipėdos hospisas koronaviruso židiniu tapo balandžio viduryje, kai COVID-19 buvo patvirtintas 33 pacientams ir 12 darbuotojų. Trys iš užsikrėtusių pacientų mirė.

Prieš pustrečios savaites, kai šios įstaigos reikalus paskutinį kartą nagrinėjo Klaipėdos savivaldybė Ekstremalių situacijų komisija, Klaipėdos hospise buvo 7 pacientai, kuriems vis dar diagnozuotas koronavirusas.

Tuomet konstatuota, jog ankstesnis Ekstremalių situacijų komisijos sprendimas niekur neišvežti COVID-19 infekuotų pacientų buvo teisingas.


2020-06-02

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt