P0

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

Naktį ieškota jauna moteris rasta gyva ir sveika

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2020-06-02


Antradienį vakarop ant kojų buvo pakeltos gausios Klaipėdos policijos pajėgos: apie 16 val. Bendruoju pagalbos telefonu sulaukta merginos skambučio, kuriuo ji šaukėsi pagalbos. Po to sekę įvykiai priminė įtempto siužeto filmą su melodramos elementais, kurie patvirtino seną tiesą: dalis žmonių vis dar nesugeba tarpusavio santykių aiškintis ramiai ir draugiškai. Negana to, vyrui dar gresia ir baudžiamoji atsakomybė.

Policija išplatino automobilio, kuriuo, kaip įtarta, galėjo būti pagrobta mergina, nuotrauką.

Pareigūnai nustatė, jog pagalbos telefonu 112 buvo skambinta iš netoli Klaipėdos esančio Mazūriškių kaimo, tačiau tuoj po skambučio pokalbis su mergina nutrūko, o telefonas buvo išjungtas.

Nuvykus į įvykio vietą bei atlikus neatidėliotinus operatyvinius veiksmus, nustatytas liudininkas. Jis nurodė, jog matė juodos spalvos, galimai Mercedes markės automobilį, į kurį vaikinas jėga įsisodino apie 20-22 m. merginą. Mergina, pasak liudininko, buvo vidutinio kūno sudėjimo šviesių rudų plaukų, dėvėjo pilkos spalvos palaidinę ilgomis rankovėmis.

Pareigūnams nuolat skambinant numeriu, iš kurio šauktasi pagalbos, po kelių valandų pavyko su mergina susisiekti. Pasakiusi, kad jai viskas gerai, mergina bemat padėjo ragelį, o telefonas po to vėl liko išjungtas.

Vėlai vakare dėl galbūt pagrobtos merginos policija kreipėsi pagalbos į visuomenę, išplatino automobilio, kuriuo, kaip įtarta, galėjo būti pagrobta mergina, nuotrauką. Minėto automobilio, kuris, kaip vėliau paaiškėjo, buvo BMW, ir toliau intensyviai ieškojo gausios policijos pajėgos.

Ryte policija pranešė, jog jauna moteris rasta gyva ir sveika – esą įvyko konfliktas su sugyventiniu.

33 metų moteris ankstyvą trečiadienio rytą kartu su neva ją pagrobusiu bendraamžiu vyru apie 4 val. rasta Klaipėdoje, Kretingos g. esančiame bute. Vyras  sulaikytas ir pristatytas į policijos komisariatą.

Policijos pradėtas tyrimas dėl neteisėto laisvės atėmimo po sugyventinių apklausų perkvalifikuotas į smurtą artimoje aplinkoje.


2020-06-02

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt