P0

Koronavirusas, Svarbu

Vasara Klaipėdoje prasidėjo be naujų COVID-19 atvejų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-02


Uostamiesčio savivaldybė pranešė, kad pirmąją vasaros dieną Klaipėdoje nebuvo nė vieno naujo susirgimo koronavirusu.

Klaipėdos universitetinės ligoninės laboratorijoje pirmadienį buvo fiksuoti du teigiami mėginiai su virusu, tačiau laboratorijos teikia bendrus duomenis, į kuriuos įeina ir pakartotiniai sergančiųjų tyrimai.

Pagal paskutiniųjų 14 dienų ligos atvejus, tenkančius 100 000 gyventojų, Klaipėda dvigubai atsilieka nuo šalies rodiklio – atitinkamai 2 ir 4,3 atvejo. Vilniaus rajone jis siekia net 37,9.

Šalyje per pirmadienį patvirtinti keturi nauji COVID-19 atvejai – vienu daugiau nei sekmadienį. Iki šiol tokia diagnozė buvo patvirtina 1682 žmonėms. Per pastarąsias dvi savaites Klaipėdoje buvo nustatyti 47 susirgimai.

Pranešama apie vieną naują viruso auką – mirusiais nuo šios infekcijos jau laikomas 71 žmogus (16 iš jų – uostamiestyje). Mirusiais nuo kitų priežasčių, bet turėjusiais ir koronavirusą laikomi devyni asmenys.

Per parą pasveiko 13 žmonių ir tokių jau yra 1249. Tarp pasveikusiųjų klaipėdiečių šįkart nėra – mieste vis dar serga 47 asmenys. Iš viso pasveiko 210 Klaipėdos gyventojų.


2020-06-02

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt