P0

Uostas ir jūra

„Darius“ – beviltiška prekė?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-03


Turto bankas paskelbė jau aštuntą Žuvininkystės tarnybai priklausiusio laivo „Darius“ pardavimo aukcioną. Laivo nepavyksta parduoti nuo praėjusių metų gegužės.

Jo pradinė kaina vėl sumažinta dar 10 proc. – iki 92 910 Eur. Pernai gegužę jį buvo bandoma parduoti už mažiausiai 215,7 tūkst. eurų.

Šis žvejybinis laivas anksčiau buvo naudojamas moksliniais tikslais ir juo buvo atliekami tyrimai jūroje. Ruošiant laivą pardavimui, iš jo išmontuota mokslinė įranga, tad teigiama, jog jis vėl tinkamas atlikti savo pirminę paskirtį – gaudyti žuvis.

Uosto vidus kompas

1993 m. Rusijoje pagaminto laivo ilgis yra 23,06 metro, plotis 6,8 metro, borto aukštis 3,3 metro. Laive įmontuotas 1997 m. gamybos, 331 kW galios variklis, pagamintas Danijoje. Laivas parduodamas be įrangos. Jis šiuo metu neturi galiojančio Saugaus plaukiojimo liudijimo bei leidimo plaukioti su Lietuvos valstybės vėliava.


2020-06-03

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt