P0

Politika

Dėl taršos – išvažiuojamasis Seimo komiteto posėdis Klaipėdoje (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-03


Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija Seime pranešė, kad trečiadienį vykusiame Kaimo reikalų komiteto posėdyje vienbalsiai buvo pritarta Klaipėdos rajone išrinktos parlamentarės Rasos Petrauskienės siūlymui organizuoti išvažiuojamąjį posėdį į uostamiestį, kurio metu būtų vertinama situacija dėl čia fiksuojamos taršos.

Numatoma preliminari išvažiuojamojo posėdžio data – birželio 17 d.

„Situacija Klaipėdoje jau kurį laiką yra kritinė. Atidėliodami sprendimų įgyvendinimą leidžiame tokiom įmonėm kaip „KLASCO“ ir toliau nebaudžiamiems trypti žmonėms ant galvų, tuo pačiu įgaliname neetiško ir neperspektyvaus verslo vystymą Lietuvos teritorijoje. Jei įmonė nesugeba išsiugdyti visuomenei priimtinų veiklos principų, tuomet būtinas padidintas ir neatidėliotinas kontroliuojančių institucijų ir miesto valdžios dėmesys”, – pranešime spaudai cituojamas R. Petrauskienė.


2020-06-03

Vienas komentaras apie “Dėl taršos – išvažiuojamasis Seimo komiteto posėdis Klaipėdoje”

  1. tegu atvažiuoja iš anksto su Klasco nesusiderinę…. O taip nėra čia ko vaidinti – ten bus viskas išvežta, iššluota ir išplauta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt