P0

Koronavirusas, Svarbu

Uostamiestyje – naujas susirgimas COVID-19 (8)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-03


Klaipėdos savivaldybė pranešė, kad antradienį po gana ilgokos pertraukos mieste vėl fiksuotas susirgimas koronavirusu.

Klaipėdos universitetinės ligoninės (KUL) laboratorijoje antradienį buvo fiksuoti du teigiami mėginiai su virusu – tiek pat, kiek ir pirmadienį, tačiau laboratorijos teikia bendrus duomenis, į kuriuos įeina ir pakartotiniai sergančiųjų tyrimai.

Vėliau Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento vadovė Rolanda Lingienė informavo, kad koronavirusas nustatytas KUL darbuotojui, kuris darbe nebuvo daugiau nei du su puse mėnesio.

Šalyje per antradienį patvirtinti du nauji COVID-19 atvejai – perpus mažiau nei pirmadienį. Iki šiol tokia diagnozė buvo patvirtina 1684 žmonėms.

Mirusiais nuo šios infekcijos jau laikomas 71 žmogus (16 iš jų – uostamiestyje). Mirusiais nuo kitų priežasčių, bet turėjusiais ir koronavirusą laikomi devyni asmenys.

Per parą pasveiko 11 žmonių (du iš jų – Klaipėdoje) ir tokių jau yra 1260. Šalyje šiuo metu serga 344 žmonės, 46 iš jų yra klaipėdiečiai.


2020-06-03

8 komentarai “Uostamiestyje – naujas susirgimas COVID-19”

  1. kaip suprasti ,,įeina ir pakartotiniai sergančiųjų tyrimai”? Tų, kurie sirgo, pasveiko, ir susirgo pakartotinai vėl? Tikrai? Ar tiesiog sergančiųjų tyrimai pakartoniai, idant įsitikinti, pasveiko jie ar ne, (kai pasirodo, kad vis dar ne)?

    • Pakartotiniai cia kas giduosi pvz gimdytojai galvojo kad pasveiko daro tirimus o tas zmogus dar serga

    • Atsiprašau klaida padariau gydytojai galvoja kad pasveikai o žmogui dar rodo tyrimai kad turi koronoviruso

  2. Klaipėdoi nėra nei jokių covit, nereik meluoti. Žmonės serga elergijom nes pjauna žole. Kyla dulkes nuo žemės ir žmonės elergizuoja. O ir gėlės žydi, irgi elegija sukelia, kai kas serga bronchitu. O kam ieškot kažkokių ligų, jei jų nėra! Melas viskas, bet kažkam to reikia!

    • nėra tokios ligos elergija, ponia suka, pasigoogilnkit 🙂

    • Taip, butent jus, ponia, ismintingiausia esate, o savo sriciu specialistai durniai ir medikai ligononese butent “elergija” suserga ir 16 mirusiu klaipedieciu taip pat nuo “elergijos” mire. Sedekite prie iejimo ant suolelio ir toliau su kaiminkomis pletkinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt