P0

Koronavirusas, Svarbu

Klaipėda – vėl be naujų COVID-19 atvejų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-04


Uostamiesčio savivaldybė pranešė, kad per trečiadienį mieste nebuvo diagnozuotas nė vienas susirgimo koronavirusu atvejis.

Tokia tendencija tęsėsi jau kurį laiką, tik trečiadienį buvo pranešta apie tai, kad susirgo Klaipėdos universitetinės ligoninės (KUL) darbuotojas, gana ilgai iki tol nedirbęs įstaigoje.

Klaipėdos universitetinės ligoninės (KUL) laboratorijoje trečiadienį buvo fiksuoti trys teigiami mėginiai su virusu, tačiau laboratorijos teikia bendrus duomenis, į kuriuos įeina ir pakartotiniai sergančiųjų tyrimai, siekiant nustatyti, ar jie pasveiko.

Šalyje per trečiadienį patvirtinti trys nauji COVID-19 atvejai – vienu daugiau nei antradienį. Iki šiol tokia diagnozė buvo patvirtina 1687 žmonėms.

Mirusiais nuo šios infekcijos jau laikomas 71 žmogus (16 iš jų – uostamiestyje). Mirusiais nuo kitų priežasčių, bet turėjusiais ir koronavirusą laikomi devyni asmenys.

Per parą pasveiko 13 žmonių (du iš jų – Klaipėdoje) ir tokių jau yra 1273. Šalyje šiuo metu serga 344 žmonės. Trečiadienį niekas iš sergančiųjų klaipėdiečių nepasveiko – su infekcija vis dar yra 46 uostamiesčio gyventojai.


2020-06-04

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt