P0

Koronavirusas, Svarbu

Klaipėdoje – du nauji susirgimai COVID-19

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-05


Uostamiesčio savivaldybė pranešė, kad per ketvirtadienį mieste buvo diagnozuoti du nauji susirgimai koronavirusu – tokia situacija buvo fiksuota jau senokai.

Klaipėdos universitetinės ligoninės laboratorijoje ketvirtadienį buvo fiksuoti penki teigiami mėginiai su virusu, tačiau laboratorijos teikia bendrus duomenis, į kuriuos įeina ir pakartotiniai sergančiųjų tyrimai, siekiant nustatyti, ar jie pasveiko.

Šalyje per ketvirtadienį patvirtinti septyni nauji COVID-19 atvejai. Iki šiol tokia diagnozė buvo patvirtina 1694 žmonėms.

Mirusiais nuo šios infekcijos jau laikomas 71 žmogus (16 iš jų – uostamiestyje). Mirusiais nuo kitų priežasčių, bet turėjusiais ir koronavirusą laikomi devyni asmenys.

Per parą pasveiko 29 žmonės – penki iš jų Klaipėdoje. Šalyje šiuo metu serga 312 žmonių, tarp kurių yra 43 klaipėdiečiai.


  2020-06-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt