P0

Koronavirusas, Svarbu

Savaitė Klaipėdoje baigėsi be naujų COVID-19 atvejų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-08


Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pranešė, kad per sekmadienį Lietuvoje patvirtinti šeši nauji COVID-19 atvejai. Iki šiol tokia diagnozė buvo patvirtina 1720 žmonių.

Klaipėdos savivaldybės duomenimis, nuo birželio 5-osios naujų ligos atvejų mieste nefiksuota, nors savaitgalį buvo skelbta apie užsikrėtusį iš Nigerijos grįžusį jūreivį.  SAM pateikiamais duomenimis specialiame žemėlapyje, iš viso iki šiol uostamiestyje buvo nustatyti 276 koronaviruso atvejai. Klaipėdos savivaldybė skelbia, kad tokių atvejų buvo 286.

Per pastarąją parą pasveiko trys žmonės – tokių jau yra 1331. Vienas iš pasveikusiųjų – klaipėdietis. Iki šiol pasveiko 218 uostamiesčio gyventojų.

Šalyje iš viso šiuo metu serga 309 žmonės. Iš jų 42 – Klaipėdoje.

Klaipėdos universitetinė ligoninė ir „Medicina practica laboratorija” sekmadienį fiksavo po vieną teigiamą mėginį su virusu, tačiau laboratorijos teikia bendrus duomenis, į kuriuos įeina ir pakartotiniai sergančiųjų tyrimai, siekiant nustatyti, ar jie pasveiko.

Mirusiais nuo šios infekcijos jau laikomas 71 žmogus (16 iš jų – uostamiestyje). Mirusiais nuo kitų priežasčių, bet turėjusiais ir koronavirusą laikomi devyni asmenys.


  2020-06-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt