P0

Koronavirusas, Svarbu

COVID-19 traukiasi iš uostamiesčio?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-09


Ir vėl per praėjusią parą Klaipėdoje neužfiksuota nė vieno naujo koronaviruso infekcijos atvejo.

Šalyje pirmadienį patvirtinti nauji 7 susirgimo atvejai. Šiuo metu serga 308 žmonės. Pasveikusiais nuo infekcijos laikomi 1338 asmenys – per parą pasveiko septyni, iš jų trys – Klaipėdoje, kurioje liko 39 sergantys asmenys.

Klaipėdos universitetinė ligoninės laboratorija pirmadienį fiksavo tris teigiamus mėginius su virusu, tačiau laboratorijos teikia bendrus duomenis, į kuriuos įeina ir pakartotiniai sergančiųjų tyrimai, siekiant nustatyti, ar jie pasveiko.

Mirusiais nuo infekcijos laikyti 72 žmonės. Nauja auka tapo Kauno klinikinės ligoninės darbuotojo artimasis. Popiet patikslinta, kad žmogaus mirties priežastis sietina su onkologinės ligos progresavimu, o COVID-19 liga laikoma gretutine, todėl žmogus laikomas mirusiu dėl kitų priežasčių. Tad tokių jau yra dešimt, o infekcijos aukų – 71.

Nuo birželio 1 d. fiksuoti 9 COVID -19 įvežtiniai Lietuvą atvejai.

Sąrašas valstybių, iš kurių leidžiama atvykti į Lietuvą ir kurių piliečiai atvykę privalo izoliuotis, skelbiamas čia. 

Nuo trečiadienio visi grįžę iš užsienio galės registruotis tyrimui dėl koronavirusinės infekcijos mobiliuosiuose punktuose, jei patys to norės. Tai reiškia, kad prievolės išsitirti visiems grįžusiems, kaip buvo anksčiau, nebus – tirtis ar ne spręs pats žmogus.


  2020-06-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt