P0

Koronavirusas

Naujų susirgimų COVID-19 Klaipėdoje nėra (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-11


Klaipėdos savivaldybė praneša, kad per trečiadienį mieste nebuvo nustatyta koronaviruso infekcijos atvejų.

Šalyje trečiadienį patvirtinta 19 naujų susirgimo atvejų. Šiuo metu serga 296 žmonės. Pasveikusiais nuo infekcijos laikomi 1372 asmenys – per parą pasveiko trys žmonės.

Klaipėdos laboratorijos trečiadienį nefiksavo teigiamų mėginių su virusu. Jų buvo ištirta 662.

Šiuo metu uostamiestyje serga 34 žmonės.

Mirusiais nuo infekcijos laikomi 74 žmonės. Dar dešimt laikomi mirusiais nuo kitų priežasčių, bet jie kartu turėjo ir šią infekciją.

Sveikatos apsaugos ministerija savo ruožtu primena, kad nors nuo birželio 17 dienos Vyriausybė atšaukė karantiną, yra paliktas toliau galioti sprendimas dėl ekstremaliosios situacijos, tad išliks kai kurie apribojimai ir dėl gydymo įstaigų darbo. Jos ir toliau turės dirbti laikydamosi visuomenės sveikatos saugos priemonių, reguliuodamos pacientų ir lankytojų srautus.

„Atšaukus karantiną, prioritetas bus teikiamas nuotolinėms konsultacijoms, tačiau gydymo įstaigos galės pačios pasirinkti paciento interesą labiausiai atitinkantį paslaugų teikimo būdą – aptarnauti nuotoliniu būdu ar gyvai priimant pacientus. Ligoninės ir poliklinikos gydymo paslaugas galės teikti, kai parengs ir pateiks Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui įstaigos planinių stacionarių ir ambulatorinių paslaugų planą”, – rašoma ministerijos pranešime.


  2020-06-11

  Vienas komentaras apie “Naujų susirgimų COVID-19 Klaipėdoje nėra”

  1. AvatarNesvarbus (IP: 90.138.228.88)

   Palaukit Jūros šventės. Nesuprantu kam tokį didelį masinį renginį reikėjo leisti? Negi nors vieną vasarą negalima buvo pakentėti?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt