P0

Koronavirusas, Svarbu

Klaipėda vėl be naujų susirgimų COVID-19, bet vienas mirė KUL

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-12


Klaipėdos savivaldybė praneša, kad per ketvirtadienį mieste nebuvo nustatyta koronaviruso infekcijos atvejų. Ketvirtadienio vakarą vienas iš užsienio grįžęs žmogus, nepriklausęs rizikos grupei, nuo COVID-19 mirė Klaipėdos universitetinėje ligoninėje (KUL).

„Šiandien Nacionalinis visuomenės sveikatos centras gavo informaciją apie vieno paciento mirtį iš Klaipėdos universitetinės ligoninės. Asmuo mirė vakar apie 22.40 val. ir jis priklausė 51–60 metų grupei. Asmuo gegužės 28 dieną grįžo iš Švedijos keltu į Estiją ir po to nuosavu automobiliu į Lietuvą. Jau jausdamas simptomus, greitosios pagalbos automobiliu buvo išvežtas į Klaipėdos universitetinę ligoninę. Diagnozė nustatyta gegužės 29 dieną“, – penktadienį informavo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento direktorė Rolanda Lingienė.

Jos teigimu, mirusysis nepriklausė rizikos grupėms nei dėl amžiaus, nei dėl lydinčių susirgimų.

Šalyje ketvirtadienį nustatyti keturi nauji susirgimai šia infekcija. Šiuo metu serga 272 žmonės. Pasveikusiais nuo infekcijos laikoma  1400 asmenų – per parą pasveiko 28 žmonės. Tarp jų klaipėdiečių nėra – mieste tebeserga 31 asmuo.

KUL laboratorija ketvirtadienį užfiksavo vieną teigiamą mėginį su virusu.

Mirusiais nuo infekcijos laikomi 75 žmonės. Dar dešimt laikomi mirusiais nuo kitų priežasčių, bet jie kartu turėjo ir šią infekciją.

Birželio 15-21 dienomis dėl didelio sergamumo koronaviruso infekcija į Lietuvą vis dar draudžiama atvykti Švedijos, Portugalijos ir Jungtinės Karalystės gyventojams. Iš Belgijos atvykusiems užsieniečiams bus privaloma 14 dienų izoliacija. Lietuvos piliečiai į šalį gali sugrįžti iš visų šalių, tačiau atvykusiems iš minėtų valstybių privaloma 14 dienų izoliacija.


  2020-06-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt