P0

Švietimas

Klaipėdos valstybinės kolegijos įsipareigojimas regionui pripažintas Europoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-15


Paskelbtus aukštųjų mokyklų vertinimo rezultatus U-Multirank reitingavimo sistemoje, gerai įvertinta savo veikla džiaugiasi Klaipėdos valstybinė kolegija (KVK). Pranešama, jog geriausiai įvertintas jos įsipareigojimas regionui ir žinių perdavimas.

80 procentų KVK absolventų dirba regiono įmonėse ir įstaigose.

Taip pat aukščiausi balai KVK skirti absolventų įsidarbinimui regione, gaunamoms pajamoms iš regiono šaltinių, tarp jų ir pajamoms iš suaugusiųjų tęstinio mokymo ir švietimo.

Skelbiama, jog 80 procentų KVK absolventų dirba regiono įmonėse ir įstaigose. Greičiausiai įsidarbina, baigusieji Odontologinės priežiūros, Skaitmeninės geodezijos ir Elektros ir automatikos inžinerijos studijų programas. Didžiausią atlygį gauna Mechanikos, Statybos inžinerijos, Bendrosios praktikos slaugos studijas baigę absolventai.

Švietimo vidus

Apie studijų kokybės užtikrinimą KVK byloja ir gerai įvertintos mokymo ir mokymosi bei tarptautiškumo kategorijos, vertinant studentų, baigusių studijas laiku, bei studentų judumo rodiklius.

Pranešama, jog KVK aktyviai bendradarbiauja su daugiau nei 120 partnerių, sėkmingai įgyvendindama Erasmus+ mainų programą, tarptautines savaites, projektus, mokslininkų vizitus, parodas ir muges.

Kolegijoje kas metai įvyksta apie 450 mainų programos vizitų, kuriuose dalyvauja studentai, dėstytojai ir administracijos darbuotojai. Vizitų metu įgyjama tarptautinės patirties, vyksta gerosios patirties sklaida, kuriami tvarūs akademiniai ryšiai su užsienio aukštosiomis mokyklomis.

INFORMACIJA

U-Multirank – unikali, Europos Komisijos iniciatyva įdiegta aukštųjų mokyklų palyginimo sistema, kuri 2020 m. vertino 1759 aukštąsias mokyklas iš 92 pasaulio šalių. Jų vertinimui naudojama daugiau kaip 30 rodiklių, kurie nustatomi bendradarbiaujant su įvairiomis suinteresuotomis šalimis. U-Multirank duomenis surenka iš sistemoje dalyvaujančių institucijų, tarptautinių bibliometrinių ir patentų duomenų bazių, nacionalinių duomenų bazių  ir iš daugiau kaip 100 000 dalyvaujančių aukštųjų mokyklų studentų apklausų. Gauti vertinimo rezultatai aktualūs studentams, karjeros planavimo konsultantams, darbdaviams, politiką formuojančioms institucijoms  ir  pačios aukštosios mokyklos bendruomenei. Klaipėdos valstybinė kolegija nuo 2014 m. teikia duomenis ir dalyvauja U-Multirank aukštųjų mokyklų vertinimo sistemoje.


  2020-06-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt