P0

Vasara

Baltijoje maudytis galima, nors vanduo dar vėsus

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2020-06-16


Oficialiai prasidėjus vasaros sezonui mėlynosios vėliavos pakėlimu II Melnragės ir Smiltynės paplūdimiuose, juose jau budi gelbėtojai, pasirengę bet kada skubėti į pagalbą budrumą praradusiems poilsiautojams.

„Klaipėdos paplūdimai” savo socialiniame tinkle skelbia, jog visuose uostamiesčio pliažuose Baltijos jūros vanduo yra švarus, atitinkantis nustatytas normas.

Vandens mėginiai imti birželio 5 d.

Visgi išmėginti jūros bangų šiomis dienomis daug norinčiųjų nėra  – vanduo dar tebėra gana vėlus. Pirmadienį Klaipėdoje ir Palangoje jis buvo sušilęs iki 12 laipsnių, o Nidoje siekė vos 11.

Tačiau Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenims, jau antradienį Baltijos priekrantės vanduo ties Klaipėda esą sušilo net iki 17 laipsnių.

Specialistų teigimu, per vieną dieną radikaliai pasikeisti vandens temperatūra gali dėl pakitusių vėjo krypčių bei priklauso nuo to, kurioje vietoje jo temperatūra yra matuojama: neretai Melnragės ir Smiltynės paplūdimų vandens temperatūros net vasaros viduryje gali skirtis keliais laipsniais.

Antradienį  ir trečiadienį Klaipėdoje lietaus nenumatoma, dienomis bus saulėta ir saikingai šilta – apie 20 laipsnių šilumos. O štai nuo ketvirtadienio jau prognozuojamas lietus, kuris turėtų laikytis iki pat savaitgalio. Tačiau lyti turėtų ne ištisai, o tik protarpiais.

Šeštadienį ir sekmadienį gali ir pažaibuoti, mat dienomis bus pakankamai šilta – apie 25-26 laipsnius.


  2020-06-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt