P0

Koronavirusas

Klaipėda toliau lieka be naujų COVID-19 atvejų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-16


Uostamiesčio savivaldybė pranešė, kad pirmadienį, kaip ir savaitgalį Klaipėdoje neužfiksuota nė vieno naujo koronaviruso atvejo.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) duomenimis, per pirmadienį Lietuvoje užfiksuoti trys nauji susirgimai koronavirusu. Iki šiol tokia liga buvo patvirtina 1776 žmonėms.

Klaipėdoje esančiose laboratorijose teigiamų mėginių, rodančių virusą, pirmadienį nebuvo. Iš viso čia buvo atliktas 606 tyrimai.

Per parą pasveiko dvylika žmonių – tokių jau yra 1441. Du iš pasveikusiųjų yra klaipėdiečiai. Mieste vis dar serga 21 žmogus.

Mirusiais nuo koronaviruso laikomi 76 asmenys. Taip pat yra dešimt užsikrėtusiųjų koronavirusu, bet mirusių dėl kitų priežasčių.

Sveikatos apsaugos ministerija savo ruožtu informavo, kad patvirtintas 45 šalių sąrašas, kuriose sergamumo koronavirusine infekcija rodiklis yra didesnis nei 25 atvejai 100 tūkst. gyventojų per paskutiniąsias 14 dienų. Tokios šalys laikomos paveiktomis. Iš šiame paveiktų šalių sąraše esančių valstybių sugrįžusieji ar atvykusieji priskiriami turėjusiems sąlytį ir jie turi 14 dienų izoliuotis. Dėl to jie per 48 valandas turi užsiregistruoti, pateikdami savo duomenis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistams.

Užsieniečiai iš šių šalių į Lietuvą atvykti gali tik išimtiniais atvejais. Turintiems leidimą taip pat reikia izoliuotis 14-likai dienų.


  2020-06-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt