P0

Politika

Antikorupcijos komisija liko be pirmininko (1)

Virginija Spurytė

Virginija Spurytė
2020-06-25


Mažiau nei metus Klaipėdos miesto tarybos Antikorupcijos komisijai vadovavęs konservatorius Rimantas Didžiokas traukiasi iš šių pareigų.

Rimantas Didžiokas. Martyno Vainoriaus nuotr.

Ketvirtadienį vykusiame miesto tarybos posėdyje jis viešai pareiškė, jog traukiasi iš Antikorucijos komisijos pirmininko pareigų, bet savo motyvų neįvardijo. Sykiu jis pranešė, jog pačioje komisijoje dirbs ir toliau, yra pasirengęs padėti ir naujai išrinktam pirmininkui.

Praėjusiame miesto tarybos posėdyje pareiškimą apie savo pasitraukimą iš Antikorupcijos komisijos merui įteikė miesto tarybos narė Alina Velykienė. Todėl Liberalų sąjūdžio frakcija į Antikorupcijos komisiją turi deleguoti kitą savo frakcijos atstovą.

Priminsime, jog Antikorupcijos komisijos pirmininką šios kadencijos tarybai pavyko išsirinkti tik iš trečio karto. Du kartus opozicija, kuriai ir priklauso Antikorupcijos komisijos pirmininko postas, į šias pareigas pasiūlė A. Velykienę, tačiau miesto tarybos narių dauguma jos kandidatūrai abu kartus nepritarė.

Ji buvo pasiūlyta ir trečią kartą, tačiau miesto tarybos veiklos reglamente numatyta, jog to paties asmens kandidatūra trečią kartą negali būti teikiama, todėl meras Vytautas Grubliauskas pasinaudojo savo teise siūlyti savo kandidatą. Taip buvo pasiūlytas R. Didžiokas, o miesto tarybos nariai balsavo, kad jis ir taptų pirmininku. Todėl šios kadencijos Antikorupcijos komisiją pavyko suformuoti tik praėjusių metų rugsėjo pabaigoje, kai kadencija prasidėjo nuo pernai balandžio.


  2020-06-25

  Vienas komentaras apie “Antikorupcijos komisija liko be pirmininko”

  1. AvatarJau devintokas (IP: 86.100.153.45)

   Dirbo metus laiko( kažin kokie to darbo rezultatai), dabar pirmininku nedirbs, bet pasiruošęs…. padėti.
   Logiškai sudėlioti minčių kratinį nesiseka.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt