P0

Verslas

Klaipėdos baseine – dienos stovyklos vaikams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-26


Klaipėdos baseinas praneša, jog vasarą organizuoja dienos stovyklas vaikams.

„Siekiame, kad vasarą mažieji stovyklautojai išmoktų plaukti, jaustųsi saugiai ir užtikrintai bet kokiame vandens telkinyje, o įgyti plaukimo įgūdžiai teiktų malonumą visą gyvenimą. Tėvelių patogumui sudarėme lankstų vienuolikos pamainų grafiką“, – pranešime spaudai cituojama Klaipėdos baseino vadovė Ieva Vaičiurgė.

Nuo birželio 29 d. dienos stovyklоsе „Pasitaškom!” laukiami vaikai nuo 6 iki 12 metų. Nuo 7.30 val. ryto iki 17.30 val. stovyklautojai aktyvių žaidimų metu mokysis plaukti, jau prisijaukinusieji vandenį lavins greitumą, koordinaciją, pramogaus ir žais. 4-5 dienų trukmės stovyklose vaikai maitinami tris kartus per dieną, be plaukimo treniruočių ir smagių kūrybinių užsiėmimų organizuojamos kitų sporto šakų treniruotės.

Mėgstantiems sportuoti intensyviau rengiami 4 pamainų treniruočių kursas „10×10“: per dešimt dienų vasarotojai turės galimybę sudalyvauti dešimtyje treniruočių ir išmokti plaukti.

Treneriai taip pat kviečia 4-5 metų vaikučius prisijaukinti vandenį ir įgyti pirmus plaukimo įgūdžius.

Savaitgaliais baseine didžiausias dėmesys skiriamas pramogaujančioms šeimoms – „Iššūkių tako“ pramogos metu plaukiojanti ir judri batutų platforma leidžia pasitikrinti savo vikrumą visiems šeimos nariams.

Pačių mažiausių baseino lankytojų taip pat laukia daugiau komforto ir saugių pramogų vandenyje: vasarą iki 70 cm gylio baseino dugnas pakeliamas ir šeštadieniais, ir sekmadieniais nuo 12 iki 15 val.


  2020-06-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt