P0

Transportas

Ties pertvarkomu Tilžės žiedu – eismo ribojimai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-06-28


Nuo pirmadienio, birželio 29-osios, iki liepos 19 d. bus ribojamas eismas Šilutės pl. ir Tilžės g. sankryžoje, o nuo birželio 29 d. iki liepos 6 d. bus uždarytas pravažiavimas Tilžės g. nuo pervažos iki Šilutės pl.

Pagrindinis eismo apribojimas susijęs su žiedinės sankryžos pertvarkymu į keturšalę sankryžą. Vykstant nuo Sausio 15-osios g. Tilžės gatve prie sankryžos bus galima pasukti tik į dešinę, apsisukimo galimybė numatyta Šilutės plente už Paryžiaus komunos g. ties degaline ir autoplovykla.

Šilutės plentu vykstant nuo Kauno g. bus galima kirsti žiedinę sankryžą link Mokyklos g., sukti į dešinę į Tilžės g., o norint patekti į Tilžės gatvę link centrinės miesto dalies reikės apsisukti Mokyklos g. įrengtame apsisukime.

Vykstant nuo Mokyklos g. link Tilžės g. (į centrinę miesto dalį), bus leidžiama sukti dešinėn, važiuoti tiesiai į Šilutės pl. kertant žiedinę sankryžą, o į Tilžės g. link Jakų žiedo bus galima patekti per apsisukimą Šilutės pl. ties degaline ir autoplovykla.

Kai Tilžės gatvėje bus vykdomi asfaltavimo darbai jos ruožas nuo Šilutės plento iki geležinkelio pervažos bus visiškai uždarytas. Bus suteikta galimybė privažiuoti prie veikiančių įstaigų ir Tilžės turgaus teritorijos. Įvažiavimas ir išvažiavimas bus organizuojamas Šilutės pl. įvažoje prieš privažiuojant žiedinę sankryžą.

Su autobusų maršrutų pakeitimais galima susipažinti čia. 

Akcentuojama, kad eismo pakeitimų datos yra preliminarios.


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2020-06-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI
  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt