P0

Spyglys

Dėl amžiaus projekto – kreipimasis į miesto tvarkdarę*

Spyglys
2020-07-02


Skaito Spyglys vieną „Atviros Klaipėdos” portalo publikaciją ir nežino – juoktis jam ar verkti: 800 metrų dviračių tako atkarpą Smiltynėje darbštuoliai iš Automobilių kelių direkcijos yra pasiryžę sutvarkyti… per trejus metus!

Dėl tokios situacijos visiškai pasimetęs dviratininkams prijaučiantis Spyglys nutarė viešu trumpu laiškeliu kreiptis į svarbiausią miesto tvarkdarę p. Šakalienę: būkite gera, ponia Irena, imkitės gal jau jūs šitų darbų, užuot laukę ponų iš sostinės malonės.

Nors kai kurie uostamiestyje pradėti tvarkybos projektai, žinia, irgi buksuoja, bet net ir vėžlio žingsniu judant per trejus metus juk galima pasistūmėti tolėliau 800 metrų…

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2020-07-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt