P0

Spyglys

Ar ir svečiai taip statys?* (1)

Spyglys
2020-07-02


Spyglys tikrai labai džiaugiasi, kad mūsų miestelio Tarybos nario, verslininko Arūno Tumos dėka po kelių dešimtmečių pagaliau prasidėjo buvusio viešbučio „Viktorija” atgimimas.

Tačiau jis niekaip negali pasidžiaugti tuo atgimimu besirūpinančiais statybininkais, kurie ant šaligatvio šalia Naujojo sodo ir Liepų gatvių sankryžos sugalvojo įsirengti sau automobilių stovėjimo aikštelę.

Spyglys neabejoja, kad Miesto ūkio ir aplinkosaugos komitetui priklausantis Arūnas Tuma ūkiškai bei aplinkosaugiškai pasižiūrės į šį reikalą ir tvarka bus.

Kartu Spyglys viliasi, jog būsimieji viešbučio gyventojai, visagalio gūglio dėka galbūt rasiantis šiuos statybininkų parkavimo ypatumus, atvykę į mūsų miestelį neskubės sekti jų pavyzdžiu. Juk viešosios tvarkos prievaizdai ne visada pas mus miega, tad po tokios viešnagės dar ir prisiminimus apie baudelę gali parsivežti.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2020-07-02

  Vienas komentaras apie “Ar ir svečiai taip statys?*”

  1. AvatarŽinantis (IP: 88.119.136.56)

   Čia jau statybos aikštelės zona, šaligatvis bus rekonstruojamas, bus įrengtas privažiavimas lygiagrečiai pastatui, tokie detalaus plano sprendiniai, jeigu ką !

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt