P0

Regionas

10 valandų Neringa liks be elektros: ryšį užtikrins mobilios komandos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-12


Pirmadienį, liepos 13 dieną, nuo 6 val. ryto iki 16 val. popiet, dėl planinių ESO darbų visoje Kuršių nerijoje 10-iai valandų bus atjungtas elektros tiekimas.

Neringa

ESO informuoja, kad tą dieną bus vykdomi virš Kuršių marių einančios 110 kV oro linijos perjungimo ir Juodkrantės bei Klaipėdoje esančių transformatorių pastočių sujungimo darbai. Dėl to Kuršių Nerijos elektros vartotojams ESO skirstymo tinkle nebus tiekiama elektra.

„Bitės“ tinklo komanda skelbia pasitelksianti papildomus pajėgumus, elektros akumuliatorius ir užtikrinsianti, kad „Bitės“ ryšys ir įprastos paslaugos Neringoje veiktų kaip įprasta.

„Nutraukus elektros tiekimą Neringai, per kelias valandas išsikrautų ir atsarginiai bazinių stočių akumuliatoriai – tokiu atveju jos tiesiog nustotų veikti ir visas pusiasalis liktų be „Bitės“ ryšio. Dedame visas pastangas ir per itin trumpą laiką dėl vykdomų elektros darbų mobilizavome mūsų tinklo komandą, kad visos „Bitės“ paslaugos veiktų be sutrikimų, o neringiškiams ir poilsiautojams diena be elektros praeitų kuo lengviau“, – sako Darius Martusevičius, „Bitės“ tinklo direktorius.

Kuršių nerijoje kokybišką ryšį užtikrina 9 „Bitės“ 4G/4G+ ryšio stotys. Šiuo metu „Bitės“ tinklo komanda ryšio stotis aprūpina papildomais elektros akumuliatoriais, vėliau atvyks papildomi ekipažai, kurie pasitelkę mobilius elektros generatorius užtikrins, jog akumuliatoriai neišsikrautų.

„Papildomi akumuliatoriai stotims be elektros energijos leis veikti 4-8 valandas, todėl visą pirmadienį prie mūsų bazinių stočių budės technikų komanda ir periodiškai juos pakraus mobiliais elektros generatoriais, kol ESO užbaigs planuojamus remonto darbus ir atstatys elektros tiekimą. Taip pat bendradarbiaujame ir su ESO, kurie ieško galimybių į kelis objektus pristatyti savo generatorius. Tiesa, dėl nenumatytų aplinkybių išlieka šiokia tokia rizika, kad ryšio kokybė neringiškiams ir kurorto svečiam gali laikinai suprastėti, dėl to prašysime klientų supratingumo“, – teigia D. Martusevičius.

Neringos gyventojams ir svečiams rekomenduojama savo išmaniuosius įrenginius pasikrauti iš anksto, dar sekmadienio vakarą, bei pasirūpinti išorinėmis baterijomis.

Užtikrinti kokybišką ryšį Neringoje žada ir mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“. Pirmadienį nuo pat ryto šio operatoriaus inžinierių komandos darbuosis pagrindinėse Kuršių Nerijos bazinėse stotyse – nenutrūkstamą elektros tiekimą užtikrins papildomi, stotis elektra aprūpinantys generatoriai.

Neringoje veikia 10 šio operatoriaus 4G/4G+ bazinių stočių.


  2020-07-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt