P0

Verslas

Šiluma karštam vandeniui: Klaipėda išlieka trečia pagal pigumą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-13


Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) skelbia, kad liepą vidutinė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina Lietuvoje yra 3,48 ct/kWh (be PVM). Palyginus su birželiu, kilovatvalandės kaina mažėjo 4,4 proc., o per metus – 17,73 proc.

VERT duomenimis, tai mažiausia liepos šilumos kaina nuo 2012-ųjų. Šį birželį, palyginus su tuo pačiu laikotarpiu 2012 m., vidutinė šilumos kilovatvalandės kaina yra 57 proc. mažesnė.

Tarp penkių didžiųjų Lietuvos miestų birželį už šilumą mažiausiai moka Kauno gyventojai. Po „Kauno energijos” pagal kainą rikiuojasi Pravieniškių pataisos namai ir „Klaipėdos energija”. Tokia pati šių šilumos tiekėjų rikiuotė buvo ir birželį.

AB „Klaipėdos energija” aptarnaujamiems vartotojams šilumos kaina sumažėjo 8,33 proc. lyginant su birželiu, o per metus – 14,88 proc.


  2020-07-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt