P0

Uostas ir jūra

Gyventojų bendruomenės pakviestos atviram dialogui

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-16


Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos vadovas Algis Latakas gyventojų bendruomenių atstovus pakvietė atviram dialogui.

Su Klaipėdos bendruomenių asociacijos (KBA) ir organizacijos „Klaipėdiečių iniciatyva už demokratiją ir ekologiją“ (KIDE) atstovais sutarta rengti reguliarius susitikimus gyventojams aktualiems, su uostu susijusiems klausimams aptarti.

„Visi suprantame, kad Klaipėdos uostas užima istoriškai nusistovėjusią, tačiau nedėkingą geografinę padėtį miesto atžvilgiu. Tačiau uostas staiga nebus iškeltas kitur ar uždarytas, – tai taip pat visi suprantame. Tad turime rasti visoms pusėms priimtinus sprendimus, o tai padaryti galime tik konstruktyviai bendraudami ir diskutuodami“, – pranešime žiniasklaidai sako Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

KBA ir KIDE atstovai Uosto direkcijos vadovui A. Latakui išsakė gyventojų lūkesčius, daugiausiai susijusius su aplinkosauga bei tarša. Taip pat aptarti su uosto plėtra susiję klausimai.

Uosto vidus kompas

Sutarta, kad tokie gyventojų bendruomenių susitikimai, dalyvaujant ne tik Uosto direkcijos, bet ir kitų institucijų atstovams, turėtų tapti dažnesni ir reguliarūs.


2020-07-16

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt