P0

Regionas

Palangos viloje „Ramybė“ – džiazo vakarai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-16


Visą savaitgalį nuo 20 val. Palangoje einančius Vytauto gatve link Birutės parko ar grįžtančius iš jo palangiškius ir didžiausio Lietuvos kurorto svečius pasitiks ir palydės džiazas, jau šįvakar skambėsiantis „Ramybės“ džiazo terasoje.

Ketvirtadienio, liepos 16-osios, vakarą „Ramybės”  terasoje skambės talentingojo Vakarų Lietuvos virtuozo Eugenijaus Jonavičiaus gitara. Organizatorių nuotr.

Pirmąkart lauko terasoje prie vilos „Ramybė“ džiazo muzika suskambo prieš daugiau nei ketvirtį amžiaus. Ir, kaip sako tie, kurie prisimena praėjusį amžių ir praėjusį tūkstantmetį, toks geras, toks teisingas, tokio aukšto lygio džiazas anuomet ne uždaroje salėje ar kitoje koncertinėje erdvėje Lietuvoj skambėjo pirmą kartą.

Palangos ir „Ramybės“ svečiams džiazo terasoje anuomet muzikavo ir improvizavo geriausi to meto atlikėjai, koncertuojantys iki šiol – Dainius Pulauskas, Dainius Praspaliauskas, Valerijus Ramoška, Linas Būda.

Nuo šio savaitgalio džiazas vėl grįžta į „Ramybę“. Šį ketvirtadienio, liepos 16-osios, vakarą terasoje skambės talentingojo Vakarų Lietuvos virtuozo Eugenijaus Jonavičiaus gitara.

Penktadienį, liepos 17 d., prie E. Jonavičiaus prisijungs Europos, Lietuvos, Niujorko džiazo mokyklų tradicijas savo improvizacijose meistriškai perpinantis saksofonistas Kęstutis Vaiginis bei su daugeliu garsiausių Lietuvos džiazo atlikėjų koncertavęs Viačeslavo Ganelino mokinys Artūras Brazauskas. Šis trio muzikuos ir šeštadienio vakarą.

Sekmadienį E. Jonavičiaus ir K. Vaiginio duetą papildys charizmatiškasis maestro – pianistas, kompozitorius, džiazo improvizatorius klaipėdietis Saulius Šiaučiulis, pelnytai vadinamas vienu ryškiausių tradicinio džiazo pianistų Lietuvoje.


  2020-07-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt