P0

Mums rašo

Dėl atsiribojimo nuo tam tikrų visuomenės grupių manipuliacijų ir Šv. Jono bažnyčios atstatymo politizavimo (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-23


Klaipėdos istorinės Šv. Jono bažnyčios su bokštu atstatymo įgyvendinimo projektas, įgaunantis pagreitį, yra daugiau kaip dešimtmečio Klaipėdos miesto mero, savivaldybės tarybų, savivaldybės administracijos, Klaipėdos universiteto ir Klaipėdos evangelikų liuteronų parapijos bendruomenės bei Lietuvos evangelikų liuteronų bažnyčios bendro sutelkto darbo rezultatas.

Šv. Jono bažnyčios su bokštu atkūrimas Klaipėdoje LR Seimo 2020 m. sausio 14 d. nutarimu pripažintas svarbiu valstybei projektu, tam skirtas Klaipėdos miesto savivaldybės ir valstybės finansavimas archeologinių tyrimų I etapui.

Prasidėjus projekto įgyvendinimo realiems darbams, pradėjo reikštis ir tam tikros visuomenės grupės, kurios manipuliuoja šiuo projektu, politizuoja jį, skelbiasi socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje, kad tai jų nuopelnai, kad jie organizuoja Šv. Jono bažnyčios atstatymą, taip klaidindami visuomenę ir klaipėdiečių bendruomenę.

Klaipėdos Evangelikų liuteronų parapijos bendruomenė, Šv. Jono atminimo bažnyčios atkūrimo fondas atsakingai pareiškia, kad mes atsiribojame nuo šių grupių manipuliacijų ir projekto politizavimo.

Klaipėdos m. Evangelikų liuteronų Parapijos kunigas Reincholdas Moras, Klaipėdos m. Evangelikų liuteronų Šv. Jono atminimo bažnyčios labdaros ir paramos fondo direktorė Lilija Petraitienė


  2020-07-23

  2 komentarai “Dėl atsiribojimo nuo tam tikrų visuomenės grupių manipuliacijų ir Šv. Jono bažnyčios atstatymo politizavimo”

  1. AvatarTik (IP: 78.56.73.87)

   Įdomiai skamba, kai politikė, tegu ir savivaldybės lygmens, kalba apie reikalo politizavimą… Beje, o miesto meras ar trečiadienį simbolinėje atstatymo darbų pradžios talkoje buvo?

  2. AvatarJūratė (IP: 86.100.115.25)

   Kodėl negalima pasimaudyti dalinės pergalės ( pripažintas svarbiu projektu) spinduliuose?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt