P0

Spyglys

Apie šventę, kaip apie nabašniką – gerai arba nieko* (4)

Spyglys
2020-07-25


Kol dėl išmintingosios Klaipėdos miesto valdžios sprendimo per Jūros šventę transportui uždaryti praktiškai visas tris pagrindines miesto arterijas klaipėdiečiai ir miesto svečiai dusinasi kilometrinėse eilėse, bėdų tame nemato pati aukščiausioji šalies valdžia ir jos reikalų transliuotojas.

Spyglio slaptieji agentai praneša šeštadienį priešpiet stebėję smagų vaizdelį, kaip prezidento Gintano Nausėdos eskortas, lydimas uostamiesčio policijos, su vėjeliu bei įjungtais švyturėliais nesustodamas praskriejo uždaryta Pilies gatve, kurioje, žinia, savo prekes yra išsidėlioję užsitęsusio karantino nustekenti prekijai, laukiantys nesulaukiantys, kol negausūs pirkėjai atvers savo pinigines.

Naivuoliai visgi tie Spyglio agentai –  negi jie tikisi, kad prezidento draugas miesto meras leis savo jaunystės laikų bičiuliui kartu su mirtingaisiais grūstis eilėse, juoba kad apie jas nė žodeliu neužsimena svarbiausias šalies žinių transliuotojas, pakiliu balsu pranešinėjantis vien tik geras ir labai geras naujienas apie uostamiestyje vykstančią vienintelę ir nepakartojamą Jūros šventę.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


2020-07-25

4 komentarai “Apie šventę, kaip apie nabašniką – gerai arba nieko*”

  1. Juokingas tas Spyglys – parašo – ir į krūmus 😄atseit, jei neturit jumoro jausmo, tai aš niekuo dėtas… Bet o kam tada rašinėt???!!! Peršasi išvada – arba nesugebantis atsakyt už savo žodžius, arba bailys, toks, kur tamsoje kanda iš nugaros…

  2. Ir ko bambat nepatenkinti? Kas nutiko? Viena karta iš mašinų savo prabangių išlipo. Tai bent bėda! Taip ir į toleta su masina vaziuojat, nes taip įpratę. Aš, mero vietoi, per šventes į miestą į leisčiau tik valstybinį transportą, o privatus mašinas tegu stato užmiesčio stovėjimo aikštelėse. Taip būtų tvarka! Ir nereikėtų niekam dejuoti. Meras yra labai geras ir atlaidus tokiems uzgaidininkams. Reikia Klaipėdai griežtų ribojimų švenčių metu! 🤔

    • Tamsta pusprotis ar pagalvojau apie, medicinos pagalbos mašinas,gaisrinės ir taip toliau…Aš tuo isitikinau,sulaukiau tik už pusvalandžio

  3. Tai kas pasikeitė nuo sovietinių laikų? Viskas tik valdžiai ir išrinktiesiems. Na dar brutaliems berniukams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt